Zachráněný Mourek: Záchranná stanice pro zvířátka

Zachráněný Mourek: Záchranná stanice pro zvířátka - Oldřiška Ciprová | Replicamaglie.com

...ěná kniha. Formát / stran: 155×230, 64 stran ... Zachráněný Mourek - Záchranná stanice pro zvířátka ... ... . Datum vydání: 15. 1. 2020. ISBN: 978-80-271-2456-5. Hledáte Zachráněný Mourek - Záchranná stanice pro zvířátka od Zdeňka Študlarová,Oldřiška Ciprová? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Ebook elektronická kniha Záchranná stanice pro zvířátka - Zachráněný Mourek - autor Ciprová Oldřiška, Študlarová Zdeňka - PDF, ePub, Mobi e-kniha ihned ke stažení. Máte rádi zvířátka a legraci? Jste zvěda ... Záchranná stanice pro zvířátka. Zachráněný Mourek ... . Máte rádi zvířátka a legraci? Jste zvědaví, jak to vypadá na záchranné veterinární stanici? Nerozluční kamarádi, Amálka, Jáchym a Rob Objednávejte knihu Záchranná stanice pro zvířátka Mazlivý pejsek v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Záchranná stanice pro zvířátka. Zachráněný Mourek, Ciprová Oldřiška, 1979, Študlarová, Zdeňka, 1972, příběhy pro děti, 60 stran : barevné ilustrace ; 24 cm, ISBN: 9788027107230. Máte rádi zvířátka a dobrodružství? Jste zvědaví, jak to vypadá na záchranné veterinární stanici? V této knize vám to některá zvířátka prozradí. Dozvíte se tak například, kde dávají lišky dobrou noc, proč psi, kteří štěkají, nekoušou, nebo proč se vlk nesmí tahat za ocas.Vydejte se s námi do světa, kdy zvířátka z přísloví ožívají a konečně nám vysvětlí, proč se v nich vlastně ocitla. Albatros 2017 Záchranná stanice pro zvířátka - Zachráněný Mourek. Ciprová Oldřiška, Študlarová Zdeňka. Máte rádi zvířátka a dobrodružství? Jste zvědaví, jak to vypadá na záchranné veterinární stanici? Pak si nenechte ujít napínavé příběhy veselé trojice, Amálky, Jáchyma a Robina. Tihle tři nerozluční kamarádi ... Knihy Beletrie pro děti a mládež Romány, povídky, příběhy Zachráněný Mourek. Zachráněný Mourek. Oldřiška Ciprová ... Záchranná stanice pro zvířátka Mazlivý pejsek. Zdeňka Študlarov ... Záchranná sta­ni­ce byla pro­po­je­ná s vete­ri­nár­ní ordi­na­cí. To se nyní oprav­du hodi­lo. Hedvika byla navíc zvě­ro­lé­kař­ka nebo­li vete­ri­nár­ní lékař­ka. Hedvika na to při­šla během chvil­ky. Mourek byl pře­hřá­tý....

INFORMACE

AUTOR
Oldřiška Ciprová
DIMENZE
8,67 MB
NÁZEV SOUBORU
Zachráněný Mourek: Záchranná stanice pro zvířátka.pdf

POPIS

Máte rádi zvířátka a dobrodružství? Jste zvědaví, jak to vypadá na záchranné veterinární stanici? Pak si nenechte ujít napínavé příběhy veselé trojice, Amálky, Jáchyma a Robina. Tihle tři nerozluční kamarádi pomáhají při záchraně zvířátek a postupně se učí, jak je správně ošetřovat. Co myslíte, podaří se jim uzdravit pejska, zachránit koťátko a třeba i liščátko nebo srnečka? A jak to nakonec dopadne s malým Mourkem, který si zlomil tlapku? A hlavně - se zvířátky se dá zažít spousta legrace!

Chcete si přečíst knihu?Zachráněný Mourek: Záchranná stanice pro zvířátka ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Oldřiška Ciprová. Číst Zachráněný Mourek: Záchranná stanice pro zvířátka Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY