Děti kapitána Granta

Děti kapitána Granta - Jules Verne | Replicamaglie.com

...t svého na moři ztraceného otce. Vodítkem po jeho stopě jim je neúplná zpráva, kterou doručil nečekaný ... Děti kapitána Granta - Jules Verne | Audiokniha MP3 na Alza.cz ... ... Audiokniha Děti kapitána Granta obsahuje dobrodružný román autora Julesa Verna. Čte Martin Zeman. Robert a Mary Grantovi se za pomoci přátel vydávají na nebezpečnou plavbu s jediným cílem: najít svého na moři ztraceného otce. Vodítkem po jeho stopě jim je neúplná zpráva, kterou doručil nečekaný posel, žralok kladivoun. Děti kapitána Granta Julius Verne Jos. R. Vilímek . Kup teď 1 200 Kč s dopravou 1 270 Kč . local_offer . S ... The Children of Captain Grant (1936) movie - YouTube ... . Děti kapitána Granta Julius Verne Jos. R. Vilímek . Kup teď 1 200 Kč s dopravou 1 270 Kč . local_offer . STARÁ KNIHA DĚTI KAPITÁNA GRANTA - JULES VERNE ROK 1989 . Aukce 149 Kč s dopravou 249 Kč . local_offer . Děti kapitána Granta J. Verne il. Z. Burian 1940 . Děti kapitána Granta. 1899 · Josef R. Vilímek. Autor a jeho další knihy. Jules Verne francouzská, 1828 - 1905. Dobrodružství tří Rusův a tří Angličanův v jižní Africe 1875; Dvacet tisíc mil pod mořem 1937; Kupte knihu Děti kapitána Granta od Ondřej Neff, Jules Verne na Martinus.cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 % Děti kapitána Granta (978-80-7390-995-6) Kniha - autor Jules Verne, 752 stran, česky, Pevná s přebalem matná Tento dobrodružný román tvoří první díl volné trilogie,do níž dále patří Dvacet tisíc mil pod mořem a Tajuplný ostrov .Do děje vst... Děti kapitána Granta Ondřej Neff, Jules Verne. 3,0 ( 1) Dobrodružný příběh, od kterého se nedá odtrhnout. Hrdinové Julese Verna zažili spoustu dobrodružství, alev žádné jiné knížce jim autorova fantazie nepostavila do cesty tolik děsivých překážek. Lord Glenarvan a jeho přátelé hledají kapitána Granta, který kdesi ... Tom Ayrton je fiktivní postava, která vystupovala ve dvou románech francouzského autora Julese Verna.Poprvé je představen jako hlavní postava románu Děti kapitána Granta (1867-1868). Poté se objevuje i v pozdějším díle Tajuplný ostrov (1874).. Životopis Děti kapitána Granta. Skotský námořník Ayrton slouží jako kormidelník na palubě trojstěžníku Britannia, pod ......

INFORMACE

AUTOR
Jules Verne
DIMENZE
10,25 MB
NÁZEV SOUBORU
Děti kapitána Granta.pdf

POPIS

Tento dobrodružný román tvoří první díl volné trilogie, do níž dále patří Dvacet tisíc mil pod mořem a Tajuplný ostrov.Do děje vstupujeme dne 26. července 1864, kdy posádka zábavní jachty Duncan vyloví v průlivu mezi Irskem a Skotskem žraloka kladivouna. V jeho útrobách objeví láhev se třemi dopisy, které mají totožný obsah, ale každý je napsán jiným jazykem – francouzsky, anglicky a německy. Navíc jsou značně poškozeny vodou, takže je jejich rozluštění ještě o něco složitější... Dopisy obsahují zprávu o ztroskotání lodi Britannia na 37° 11´ jižní šířky. Majitel jachty lord Glenarvan neváhá ani vteřinu a vydává se s manželkou, kapitánem Johnem Manglesem, majorem Mac Nabbsem, roztržitým zeměpiscem Jacquesem Paganelem a s Mary a Robertem Grantovými na dobrodružnou záchrannou výpravu. To vlastně znamená obeplout zeměkouli po 37. rovnoběžce jižní šířky... Autor do tohoto propracovaného a dobrodružného příběhu zasadil i spoustu zeměpisných, přírodovědných i národopisných poznatků.

Chcete si přečíst knihu?Děti kapitána Granta ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jules Verne. Číst Děti kapitána Granta Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY