Hra králem

Hra králem - Michael Dobbs | Replicamaglie.com

...jemuž přestane jeho úloha v britském ... Dino Z pohádky do pohádky retro od 248 Kč - Heureka.cz ... ... Kombinace "blackjack", podle které se hra jmenuje, je eso s králem, dámou či klukem a znamená automaticky výhru toho, kdo ji dostane do ruky. V případě remízy se sázka vrací. Ve hře naleznete ještě další dvě možnosti taktiky. Dealer totiž začíná hru vždy s jednou kartou odkrytou, a pokud je jí eso, můžete si předem ... je nazýván králem ptáků, je považován za nejlepšího letce ze všech dravců orel je často zobrazován na státních znacích různých zemí, Česká republika má ve znaku orlici Tygr Být králem je těžké, zvlášť když nejste připravení vmžiku obětovat své poddané. ... Hra sice není skutečně nadabovan ... Locations - HRA - New York ... . ... Hra sice není skutečně nadabovaná ani si nezakládá na nějaké fotorealistické grafice, ale zdejší pixel art má duši a postavičky jsou namluvené půvabnými zkratkovitými hláškami v neexistujícím jazyce, díky čemuž je snadné ... Ostrov Skye: jak se náčelník stal králem, je hra, využívající podobné principu jako jedna z nejklasičtějších moderních deskových her, legendární Carcassonne, kdy z jednotlivých dílků krajiny postupně sestavujete „svět" před sebou a snažíte se tak získat maximální počet bodů, ovšem jak si ukážeme dále, tam ... Jste králem v malé zemi a máte tři krásné dcery, za kterými se neustále hrnou zástupy rytířů, kteří vás chtějí požádat o jejich ruku. Rozestavějte věže v této strategické hře a nedovolte nápadníkům, aby došli až k vašim dcerám! Zbavte se jich, dokud je čas!...

INFORMACE

AUTOR
Michael Dobbs
DIMENZE
3,82 MB
NÁZEV SOUBORU
Hra králem.pdf

POPIS

Dům z karet patří k nejlepším politickým thrillerům historie. Vydán byl v roce 1989 a okamžitě se dočkal obrovského úspěchu u čtenářů i u kritiků. Pojednává o machiavelistickém a bezskrupulózním politikovi Francisu Urquhartovi, jemuž přestane jeho úloha v britském parlamentu stačit a rozhodne se zamířit výš: až úplně nahoru, tedy do křesla premiéra. Přestože je to vážený a alespoň navenek slušný člověk, za svým cílem jde přes mrtvoly. Kniha se dočkala dvou pokračování a do širšího povědomí se dostala i díky dvěma seriálům. První adaptaci provedlo BBC (1990) s Ianem Richardsonem v hlavní roli. Ještě slavnější je však zpracování americké od společnosti Netflix, v němž byla hlavní role svěřena Kevinu Spaceymu. První sezóna proběhla v roce 2013 a následovalo mnoho pokračování. Thriller, který pánům ani dámám ve Westminsteru dlouho nedal spát.

Chcete si přečíst knihu?Hra králem ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Michael Dobbs. Číst Hra králem Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY