Utajený les: Rok pozorování v přírodě

Utajený les: Rok pozorování v přírodě - David Haskell | Replicamaglie.com

...ě a na základě svých konkrétních pozorování se věnuje obecnějším biologickým a ... Utajený les - 9788024260617 od Universum ... ... Utajený les : rok pozorování v přírodě. Vydání první. Praha : Knižní klub, 2018. 279 stran, 8 nečíslovaných stran obrazových příloh . Universum. ... MORAVA V DOBĚ PŘEVRATŮ A ZMĚN 1848-1918 (KONFERENCE). Morava v době převratů a změn 1848-1918 : sborník příspěvků z odborné konference : Kroměříž, 6. a 7. června ... Kniha se věnuje dění v přírodě, přibližuje nám les a jeho obyvat ... Utajený les: Rok pozorování v přírodě - KOSMAS.cz ... . a 7. června ... Kniha se věnuje dění v přírodě, přibližuje nám les a jeho obyvatele, popisuje vztahy nejrůznějších organismů mezi sebou a sleduje změny v přírodě v průběhu celého roku. Autor čtivým, poetickým a hlavně srozumitelným jazykem popisuje často velmi složité děje v přírodě a na základě svých konkrétních ... Kniha se věnuje dění v přírodě, přibližuje nám les a jeho obyvatele, popisuje vztahy nejrůznějších organismů mezi sebou a sleduje změny v přírodě v průběhu celého roku. Autor čtivým, poetickým a hlavně srozumitelným jazykem popisuje často velmi složité děje v přírodě a na základě svých konkrétních ......

INFORMACE

AUTOR
David Haskell
DIMENZE
11,87 MB
NÁZEV SOUBORU
Utajený les: Rok pozorování v přírodě.pdf

POPIS

Kniha se věnuje dění v přírodě, přibližuje nám les a jeho obyvatele, popisuje vztahy nejrůznějších organismů mezi sebou a sleduje změny v přírodě v průběhu celého roku. Autor čtivým, poetickým a hlavně srozumitelným jazykem popisuje často velmi složité děje v přírodě a na základě svých konkrétních pozorování se věnuje obecnějším biologickým a ekologickým problémům. Kniha je velmi originální, komplexní pohled na přírodu je trend poslední doby. O kvalitě knihy svědčí i to, že autor byl za ni nominován na Pulitzerovu cenu.

Chcete si přečíst knihu?Utajený les: Rok pozorování v přírodě ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor David Haskell. Číst Utajený les: Rok pozorování v přírodě Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY