Gargamel a šmoulové

Gargamel a šmoulové - Peyo | Replicamaglie.com

...on: 22:38. ALFOX 27,864 views. 22:38. Gargamel puts a spell on a bell attached to Azrael's tail that will lead the cat to the Smurfs ... Šmoulové - YouTube ... . Papa Smurf outwits him with a counter-spell that leads the wizard to Big Mouth instead of the tasty ... "Gargamel and the Smurfs" from the Smurfs Party Time album. LYRICS Gargamel! Gargamel! Gargamel! Gargamel! He's overt, ambitious, He's mean and he's vicious, He never stops trying To snatch us ... View credits, reviews, tracks and shop for the 1989 Vinyl release of Šmoulové A Gargamel on Discogs. Label: Supraphon - 11 084 ... Šmoulové-Gargamel - YouTube ... ... View credits, reviews, tracks and shop for the 1989 Vinyl release of Šmoulové A Gargamel on Discogs. Label: Supraphon - 11 0848-1 311 • Format: Vinyl LP, Album • Country: Czechoslovakia • Genre: Pop, Children's • Style: Europop Šmoulové 4 (epizody: Létající Gargamel, Šmoulofon, Kost legrace, Rána osudu, Zrádná paráda, Ztracený čas) Šmoulové 5 (epizody: Nová paměť, Dobrá rada nad zlato, Květy zapomnění, Náušnice, Pevná vůle všechno zmůže, Nešika) Délka jedné VHS byla 80 minut. Každá VHS obsahovala 6 dílů. Gargamel a šmoulové Peyo. 5,0 ( 1) Gargamel má počíháno na šmouly, jenže vždycky se chytí do vlastní pasti. Zloduch Gargamel chystá na šmouly další ze svých léček, ale lov se mu vždycky trochu zvrtne. Jednou chce z krokodýlí kůže připravit lektvar na přilákání šmoulů, ale skončí v krokodýlí tlamě, jindy na ... Gargamel proto vymýšlí různé fígle, jak skřítkům přidělávat práci, nebo jim zkazit radost z ...

INFORMACE

AUTOR
Peyo
DIMENZE
8,59 MB
NÁZEV SOUBORU
Gargamel a šmoulové.pdf

POPIS

Zloduch Gargamel chystá na šmouly další ze svých léček, ale lov se mu vždycky trochu zvrtne. Jednou chce z krokodýlí kůže připravit lektvar na přilákání šmoulů, ale skončí v krokodýlí tlamě, jindy na skřítky pošle obra lidožrouta, kterému pak sám sotva uteče. V příbězích, jejichž hrdinou je právě Gargamel, se setkáme také s jeho bratrem Gurmelínem, bratrancem Sakrabarbamelem a malými legračními synovci.

Chcete si přečíst knihu?Gargamel a šmoulové ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Peyo. Číst Gargamel a šmoulové Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY