Úřad pro zahrady a rybníky

Úřad pro zahrady a rybníky - Didier Decoin | Replicamaglie.com

...otolová, Plus, Praha, 2018, 312 s.. Svůj první román publikoval Didier Decoin (* 1945) ve dvaceti letech a dnes jich má na kontě přes dvě desítky ... Urad pro zahrady a rybniky decoin didier | Sleviste.cz ... . Do češtiny však byl dosud přeložen jediný, John Peklo (v překladu Věry Dvořákové vyšel v Odeonu roku 1981), za nějž ... Napsali o knize Úřad pro zahrady a rybníky "Kniha je výborně napsána. Autor má lehký, ale přitom jemně popisný styl s lyrickým nádechem. Některé přízemní věci jsou zde popsány vzletně, až jsem se divila. Prostě se kniha dobře četla, ale obsahově jsem tedy zírala. Věřím, ... HOLKAMODROOKATA: Úřad pro zahrady a rybníky ... . Některé přízemní věci jsou zde popsány vzletně, až jsem se divila. Prostě se kniha dobře četla, ale obsahově jsem tedy zírala. Věřím, že to tehdy takto bylo, mnohdy je to ještě ... Na Úřad pro zahrady a rybníky Úterý, 21 Srpen 2018 00:00 Martina Žáková Přiznám hned v úvodu, že z téhle knihy jsem tak trochu jelen. Možná jsem si tentokrát ukousla větší sousto, než můj čtenářský standard dovoluje. Po dočtení Úřadu pro zahrady a rybníky mi v hlavě šrotují různé emoce. Hledáte Úřad pro zahrady a rybníky od Didier Decoin? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Úřad pro zahrady a rybníky. 16. 6. 2018 — Didier Decoin beletrie. Na březích japonské řeky Kusagawa leží chudá vesnice. Je domovem muže s výjimečným talentem. Rybář Kacuró ovládá umění lovu nesmírně vzácných kaprů. Zásobuje jimi císařský dvůr a díky tomu zajišťuje obživu pro celou vesnici. Úřad pro zahrady a rybníky Didier Decoin. Krystalicky průzračný styl, dí...

INFORMACE

AUTOR
Didier Decoin
DIMENZE
6,21 MB
NÁZEV SOUBORU
Úřad pro zahrady a rybníky.pdf

POPIS

Na březích japonské řeky Kusagawa leží chudá vesnice. Je domovem muže s výjimečným talentem. Rybář Kacuró ovládá umění lovu nesmírně vzácných kaprů. Zásobuje jimi císařský dvůr a díky tomu zajišťuje obživu pro celou vesnici. Jednou však při práci utone v rozvodněné řece. Na dalekou a náročnou cestu ke dvoru se s posledním úlovkem musí vydat mladá a nezkušená vdova Mijuki... Román od nositele Gouncourtovy ceny přináší působivé, historicky věrné líčení Japonska 12. století, v celé jeho krutosti i kráse.

Chcete si přečíst knihu?Úřad pro zahrady a rybníky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Didier Decoin. Číst Úřad pro zahrady a rybníky Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY