Model konání dobra - Pro úspěšný byznys

Model konání dobra - Pro úspěšný byznys - Shari Arison | Replicamaglie.com

...u +-Etika ako nástroj morálneho rozvoja organizácie ... Manažerská etika | Knihy.ABZ.cz ... ... Model konání dobra: Pro úspěšný byznys. 256,-Vesmír ti kryje záda: Přeměňte strach ve víru. 256,-Čtyři dohody Pracovní kniha 2.v. 256,-Odkaz k produktu na stránkách výrobce: Zadejte odkaz recenze produktu. Poznámka (odkaz, PartNumber apod.): Odeslat Co byste obětovali pro lásku? Skylar bývala zpěvačkou velice úspěšné americké pop-rockové kapely Sláva však pro ni byla utrpením Když ji potkala nečekaná rodinná tragédie, Skylar zmizela ze světa O rok a půl později si vydělává na jídlo zpěvem na ulicích Glasgow Zatím ji nikdo nepoznal, neunikla ovšem pozornosti ambiciózního manažera hudebního vydavatelství ... MODEL KONÁNÍ DOBRA. JAK SE VYLÉČIT BEZ LÉKŮ. ... Kniha Model konání dobra - Pro úspěšný byznys - Shari ... ... ... MODEL KONÁNÍ DOBRA. JAK SE VYLÉČIT BEZ LÉKŮ. JAK FRANCOUZKY HLEDAJÍ ŠTĚSTÍ. SEDM TIBEŤANEK. Pro úspěšný byznys 208 stran. Uzdravte se vlastními silami! 176 stran. 3D model V džungli bol špeciálne pripravený pre vaše zvedavé deti, ktoré majú jedinečnú príležitosť vytvoriť si vlastnú panoramatickú hračku. Deti sa budú nielen výborne baviť, ale tvorivá práca pomôže rozvíjať ich fantáziu, kreativitu i manuálnu zručnosť. Modely sú kvalitne vyrezané, takže ich stačí veľmi ... Kupte knihu Model konání dobra - Pro úspěšný byznys - Shari Arison s 20% slevou v e-shopu za 207 Kč v knihkupectví Booktook.cz Dvoudenní setkání s názvem „Univerzita pro podnikavost" se bude konat ve dnech 26.- 27. 9. 2019 v Centru podpory inovací Vysoké školy báňské - Technické univerzity Ostrava a klade za cíl podpořit podnikavost u studentů na našich univerzitách formou sdílení zkušeností, znalostí a jedinečného know-how a vzájemného propojení se s těmi, kterým tato oblast není ... A řešila se velmi zajímavá a pro všechny zúčastněné mimořádně aktuální témata. Kromě úspěšnosti cambridgeského modelu se mluvilo také o tom, jak z nápadu vytvořit dobrý byznys model, jak na licencování nápadů či získávání financí. A kdy je lepší spolupracovat na základě licence a kdy je lepší založit firmu....

INFORMACE

AUTOR
Shari Arison
DIMENZE
4,99 MB
NÁZEV SOUBORU
Model konání dobra - Pro úspěšný byznys.pdf

POPIS

Shari Arison, slavná americko-izraelská podnikatelka a filantropka, představuje v této knize svůj podnikatelský model založený na soustavě třinácti hodnot, který lze aplikovat ve firmách a organizacích tak, aby sloužily pro dobro všech. Na konkrétních příkladech ze svých společností ukazuje, že v podnikání lze vytvářet zisk a zároveň myslet na lidi i planetu. Hodnoty jako Finanční svoboda, Udržitelnost, Vitalita či Dobrovolnictví jistě osloví každého, komu záleží nejen na osobním blahu, ale i přínosu pro celé lidstvo. Vize této ženy je proto výzvou pro všechny podnikatele, lídry a zaměstnance po celém světě, aby se stali iniciátory změny.

Chcete si přečíst knihu?Model konání dobra - Pro úspěšný byznys ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Shari Arison. Číst Model konání dobra - Pro úspěšný byznys Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY