S láskou Luisa: Srdcovky

S láskou Luisa: Srdcovky - Barbara Metzger | Replicamaglie.com

...lmy a hry v internetovej predajni Vydavateľstva Matice slovenskej ... S láskou Luisa - Barbara Metzger - za 9,35 € | Vydavatel.sk ... . Klenoty slovenskej literatúry, odborné knižky i detská literatúra. Zĺavy až 50%. S láskou Luisa - Metzger Barbara - Večer před svatbou Luisa nabourá auto svého snoubence. A sled katastrof na sebe nedá dlouho čekat - snoubenec ji nechá stát před oltářem, Luisa přijde o práci, a ještě o bydlení. Nezbývá jí než vzít zavděk matčinou S láskou Luisa je další kniha z edice Srdcovky, která vychází pod záštitou nakladatelství Motto. S touto řadou se setkávám poprvé, nicméně na její knihy m ... S láskou Luisa (Barbara Metzger) | Detail knihy | ČBDB.cz ... . S touto řadou se setkávám poprvé, nicméně na její knihy mám už dlouho zálusk. A právě Barbara Metzger ve svém románu odhaluje příběh Luisy, podle níž je samozřejmě kniha pojmenována, a vtipně se snaží popsat klasické životní situace, které se vždycky mohou ... 1x kniha S láskou Luisa Večer před svatbou Luisa nabourá auto svého snoubence. A sled katastrof na sebe nedá dlouho čekat - snoubenec ji nechá stát před oltářem, Luisa přijde o práci, a ještě k tomu o bydlení. Srdcovka, Partizánske. 424 likes. Vyrobené s láskou Tak se mi, ostatně jako každý měsíc, dostala do rukou nová Srdcovka. Po Popelčiných střevíčcích proběhla mezi čtenáři Srdcovek vlna skepticismu, avšak mohu vám s klidným srdcem říci, že S láskou Luisa znovu vyšvihla laťku do výšin. Nejspíš vás nepřekvapí fakt, že hlavní hrdinkou této knihy je právě Luisa, žena, které to prostě zase nevyšlo. Kupte knihu S láskou Luisa od Barbara Metzger na Martinus.cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 % S láskou Luisa - Metzger Barbara - Večer před svatbou Luisa nabourá auto svého snoubence. A sled katastrof na sebe nedá dlouho čekat - snoubenec ji nechá stát před oltářem, Luisa přijde o práci, a ještě o bydlení. Nezbývá jí než vzít zavděk matčinou...

INFORMACE

AUTOR
Barbara Metzger
DIMENZE
8,79 MB
NÁZEV SOUBORU
S láskou Luisa: Srdcovky.pdf

POPIS

Večer před svatbou Luisa nabourá auto svého snoubence. A sled katastrof na sebe nedá dlouho čekat – snoubenec ji nechá stát před oltářem, Luisa přijde o práci, a ještě o bydlení. Nezbývá jí než vzít zavděk matčinou polorozpadlou chatou a plánovat, jak se svému ex pomstí. Navíc se ukáže, že Dante, drzý mužský, kterého považovala za údržbáře a s nímž se v jednom kuse hádá, je ve skutečnosti majitel sousedního pozemku. I když ji přitahuje, to poslední, co by si přála, je uvíznout s ním v chatce během hurikánu!

Chcete si přečíst knihu?S láskou Luisa: Srdcovky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Barbara Metzger. Číst S láskou Luisa: Srdcovky Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY