Můj manžel a já: Princ Philip a Alžběta II.

Můj manžel a já: Princ Philip a Alžběta II. - Ingrid Sewardová | Replicamaglie.com

...rní panovnice, která byla ... Specifikace Sewardová Ingrid - Můj manžel a já ... Můj manžel a já - Ingrid Seward | Databáze knih ... . Popis produktu. Biografie Alžběty II. a prince Philipa - autorka se věnuje téměř výhradně osobnímu a rodinnému životu britského královského páru, neřeší tedy politické události. Zachycuje zákulisí britského dvora, přináší řadu zajímavostí, drobných detailů a ... Urostlý a dominantní princ Philip stojí už šest desítek let po boku patrně nejznámější panovnice světa, britské královny Alžběty II. Celou tu dobu podporuje svoji choť v její roli a zároveň si uprostřed vší ... Můj manžel a já (Ingrid Seward) | Detail knihy | ČBDB.cz ... . Celou tu dobu podporuje svoji choť v její roli a zároveň si uprostřed vší pompy a vznešenosti královského dvora zachovává svůj osobitý styl, pro který si jej královna kdysi vyvolila. Můj manžel a já. Princ Philip a Alžběta II. autor/ka: Sewardová Ingrid. rok vydání: 2018 Biografie Alžběty II. a prince Philipa - autorka se věnuje téměř výhradně osobnímu a rodinnému životu britského královského páru, neřeší tedy politick. cena: 179 Kč ... Můj manžel a já: Princip Philip a Alžběta II. Hilda a pidilidi. Česky s humorem: Česká rčení, přísloví a pranostiky. Pražák v poli. Rok kohouta. Gateway. MŮJ MANŽEL A JÁ Princ Philip a Alžběta II. Historii dnes už téměř legendárního královského manželství nám přibližuje biografie z pera autorky, která zná členy panovnické ... Alžběta II. a princ Charles v květnu 2009. Foto: Profimedia.cz ... vždy jí stál po boku její manžel Philip: „Nemá rád komplimenty. Ale on byl po celá léta jednoduše mou oporou a já a jeho rodina mu dlužíme více, než by kdy mohl požadovat zpět nebo si vůbec uvědomujeme". Můj manžel a já: Jaká je královna Alžběta II. za zavřenými dveřmi Buckinghamského paláce? Jak moc sarkastický a nemístný dokáže být princ Philip? Abyste to zjistili, můžete ......

INFORMACE

AUTOR
Ingrid Sewardová
DIMENZE
11,5 MB
NÁZEV SOUBORU
Můj manžel a já: Princ Philip a Alžběta II..pdf

POPIS

Biografie Alžběty II. a prince Philipa – autorka se věnuje téměř výhradně osobnímu a rodinnému životu britského královského páru, neřeší tedy politické události. Zachycuje zákulisí britského dvora, přináší řadu zajímavostí, drobných detailů a historek, vysvětluje otázky protokolu a britských zvyklostí. Kniha je napsána čtivě, kvalitně a historicky věrohodně, živě vykresluje prostředí paláců, banketů i rodinných vztahů.

Chcete si přečíst knihu?Můj manžel a já: Princ Philip a Alžběta II. ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ingrid Sewardová. Číst Můj manžel a já: Princ Philip a Alžběta II. Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY