Autenticita: Jak být sám sebou a proč na tom záleží

Autenticita: Jak být sám sebou a proč na tom záleží - Stephen Joseph | Replicamaglie.com

...tom záleží Touha žít opravdově, autenticky, nám v životě ukazuje směr ... PDF Autenticita - Artforum ... . Chceme žít naplno, tak aby naše slova a činy odrážely to, co si myslíme a co cítíme. Autenticita: Jak být sám sebou a proč na tom záleží Stephen Joseph Nakladatel: Portál 2018 Autenticita - Jak být sám sebou a proč na tom záleží ... se v životě nezbavujeme bolesti, strachu, truchlení či smutku, ale získáváme možnost nacházet smysl v tom, co děláme, co cítíme a jak se chováme. Žijeme-li autenticky, jsme schopni lépe snášet těžkosti a překážky. ... Autenticita. Jak být sám sebou a proč na tom záleží; S ... ... . Žijeme-li autenticky, jsme schopni lépe snášet těžkosti a překážky. ... Autor nabízí svěží a inspirující ... Hledáte Autenticita - Jak být sám sebou a proč na tom záleží od Stephen Joseph? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Všechny informace o produktu E-book elektronická kniha Autenticita. Jak být sám sebou a proč na tom záleží - Stephen Joseph, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Autenticita. Jak být sám sebou a proč na tom záleží - Stephen Joseph. Autenticita Jak být sám sebou a proč na tom záleží . Stephen Joseph; .....

INFORMACE

AUTOR
Stephen Joseph
DIMENZE
4,28 MB
NÁZEV SOUBORU
Autenticita: Jak být sám sebou a proč na tom záleží.pdf

POPIS

Touha žít opravdově, autenticky, nám v životě ukazuje směr. Chceme žít naplno, tak aby naše slova a činy odrážely to, co si myslíme a co cítíme. Naše myšlenky a pocity jsou pak vyjádřením toho, kým skutečně jsme. Snahou žít autenticky se v životě nezbavujeme bolesti, strachu, truchlení či smutku, ale získáváme možnost nacházet smysl v tom, co děláme, co cítíme a jak se chováme. Žijeme-li autenticky, jsme schopni lépe snášet těžkosti a překážky. Autor nabízí svěží a inspirující pohled na psychologii autentického života včetně praktických rad a cvičení. Vychází z existenciální filozofie, z poznatků humanistické psychologie a vlastní zkušenosti psychoterapeuta. Uvádí příklady z vlastní terapeutické praxe a ze zkušenosti ostatních terapeutů. V návaznosti na učení Abrahama Maslowa a Carla Rogerse vede autor čtenáře ve třech krocích k autentickému žití. Prvním krokem je poznat sám sebe, druhým vlastnit sám sebe a třetím být sám sebou. Pro všechny fáze uvádí autor praktická cvičení a doporučení.

Chcete si přečíst knihu?Autenticita: Jak být sám sebou a proč na tom záleží ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Stephen Joseph. Číst Autenticita: Jak být sám sebou a proč na tom záleží Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY