Můj první pejsek: 35 skvělých nápadů na aktivity se psem

Můj první pejsek: 35 skvělých nápadů na aktivity se psem - Dawn Batesová | Replicamaglie.com

...ka přináší 35 skvělých aktivit, díky kterým se z vás a vašeho pejska stanou nejlepší přátelé i kamarádi na hraní ... Knihy Pejsek - Heureka.cz ... . Děti se… 198 Kč - 299 Kč v 30 obchodech Porovnat ceny Můj první pejsek: 35 zábavných nápadů na aktivity se psem - Dawn Batesová v 30 obchodech na Zboží.cz. Srovnejte ceny, přečtěte si recenze, najděte podobné produkty a příslušenství. Široká nabídka knih o zvířatech. Vše za super ceny a dodání do 24 hodin. Hovory se psem. K. Solisti-Mattelon ... Můj první pejsek: 35 skvělých nápadů na ... Zvířátka z papírových koulí - Figurky z proužků papíru ... ... . Vše za super ceny a dodání do 24 hodin. Hovory se psem. K. Solisti-Mattelon ... Můj první pejsek: 35 skvělých nápadů na aktivity se psem. D. Bates 110 Kč Vše o psech. P. Larkin 80 Kč Německý ovčák. D. V. Houten 50 Kč Příběh lvice Elsy. J. Adamson ... Šiřitelem reklamy na serveru je MAFRA, a.s. ... Heureka.cz vám poradí, jak vybírat Knihy. Máte vybrané filtry: Mladá fronta, Pejsek...

INFORMACE

AUTOR
Dawn Batesová
DIMENZE
12,13 MB
NÁZEV SOUBORU
Můj první pejsek: 35 skvělých nápadů na aktivity se psem.pdf

POPIS

Knížka přináší 35 skvělých aktivit, díky kterým se z vás a vašeho pejska stanou nejlepší přátelé i kamarádi na hraní. Děti se dozvědí, jak se o pejska dobře postarat – ať už jde o pravidelný pohyb, krmení nebo bezpečnost na procházkách. Krok za krokem projdou základním výcvikem. Dozvědí se, jak porozumět řeči psího těla a jak pejskovi pomoct, aby se uměl chovat ve společnosti ostatních psů i lidí. A to není zdaleka vše, v knížce najdou nápady na hry, které spolu můžou hrát, jako třeba psí fotbal, přetahovanou nebo schovávání hraček. Umí už vaše dítě všechny základní povely? Pak se naučí další triky. Až pejsek začne na povel válet sudy, mávat a nakonec si plácne packou, kamarádi budou ohromení!

Chcete si přečíst knihu?Můj první pejsek: 35 skvělých nápadů na aktivity se psem ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Dawn Batesová. Číst Můj první pejsek: 35 skvělých nápadů na aktivity se psem Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY