Jak správně krmit psa: Praktické rady a tipy na základě nejnovějších poznatků

Jak správně krmit psa: Praktické rady a tipy na základě nejnovějších poznatků - Martin Bucksch | Replicamaglie.com

...ějších poznatků - Martin Bucksch Fungujeme! Vážení zákazníci, knihy si u nás můžete nadále objednávat s doručením Českou poštou , GLS, Zásilkovnou či s vyzvednutím na našich výdejnách v Brně, Praze a Plzni ... Koupit psa voriskak - Chci.cz ... . Jak správně krmit psa: Praktické rady a tipy na základě nejnovějších poznatků Martin Bucksch Nakladatel: Grada 2018 Praktické rady a tipy na základě nejnovějších poznatků ... co v příslušných fázích svého života potřebuje. Možnosti, čím psa krmit, jsou různorodé a zvolit správné krmivo není vůbec nic lehkého. V knize, kterou sepsal zkušený veterinář, se seznámíte s různým ... Jak správně krmit psa - Bucksch Martin | Knihy Grada ... ... co v příslušných fázích svého života potřebuje. Možnosti, čím psa krmit, jsou různorodé a zvolit správné krmivo není vůbec nic lehkého. V knize, kterou sepsal zkušený veterinář, se seznámíte s různými pohledy na krmení granulemi, doma uvařenou stravou ... Název: Jak správně krmit psa - Praktické rady a tipy na základě nejnovějších poznatků. Autor: Martin Bucksch. Titul je zařazen do žánrů: Populárně naučná › Fauna, chovatelství; ISB...

INFORMACE

AUTOR
Martin Bucksch
DIMENZE
3,28 MB
NÁZEV SOUBORU
Jak správně krmit psa: Praktické rady a tipy na základě nejnovějších poznatků.pdf

POPIS

Stále více majitelů psů si láme hlavu nad tím, co dát do psí misky. A názory se široce rozcházejí. Jedno je však jasné: výživa psa by měla být zdravá a pestrá a našeho čtyřnožce by měla zásobovat vším, co v příslušných fázích svého života potřebuje. Možnosti, čím psa krmit, jsou různorodé a zvolit správné krmivo není vůbec nic lehkého. V knize, kterou sepsal zkušený veterinář, se seznámíte s různými pohledy na krmení granulemi, doma uvařenou stravou nebo syrovou stravou (BARF). Dozvíte se, jakou roli sehrává výživa u nemocného psa, jak velkou energetickou potřebu psi mají, uděláte si přehled v tom, co jednotlivé složky psí stravy obsahují, co je vysloveně nevhodné, jak zabránit nadváze psa, jak si poradit se střevními problémy, čím krmit štěně, mladého psa, psa dospělého nebo starého, krátce shrnuto – tuto knihu prostě musíte mít, abyste měli doma spokojeného a zdravého psího strávníka.

Chcete si přečíst knihu?Jak správně krmit psa: Praktické rady a tipy na základě nejnovějších poznatků ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Martin Bucksch. Číst Jak správně krmit psa: Praktické rady a tipy na základě nejnovějších poznatků Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY