Pán hor V.

Pán hor V. - Hana Marie Körnerová | Replicamaglie.com

...b2 PDF Created Date: 1/22/2018 2:37:05 AM Elektronická kniha Pán hor V ... Pán hor V. - Hana Marie Körnerová | Kniha na Alza.cz ... . na www.alza.cz. Veškeré informace o produktu. Hodnocení a recenze Pán hor V. od ostatních uživatelů. Nakupujte... Série: Pán hor díl 5 Jazyk: český Počet stran: 424 Souboj s Gilbertem znamená v životě Maxmiliána de Braie zásadní zlom. Po částečném vyléčení opouští Francii a odjíždí do světa. Po Evropě přichází na řadu Afrika, kde právě otevřeli Suezský průplav. Pán hor V. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografic ... Kniha: Pán hor V. - Hana Marie Körnerová | Knihy.ABZ.cz ... . Pán hor V. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Všechny informace o produktu Kniha Pán hor V. - Körnerová Hana Marie, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Pán hor V. - Körnerová Hana...

INFORMACE

AUTOR
Hana Marie Körnerová
DIMENZE
8,19 MB
NÁZEV SOUBORU
Pán hor V..pdf

POPIS

Souboj s Gilbertem znamená v životě Maxmiliána de Braie zásadní zlom. Po částečném vyléčení opouští Francii a odjíždí do světa. Po Evropě přichází na řadu Afrika, kde právě otevřeli Suezský průplav. Jeho akcie vynesou Maxmiliánovi jmění. Vrací se do Francie, zakládá továrny, investuje. Je mužem, který zosobňuje oba dosud neslučitelné světy: aristokrat ze starého rodu a zároveň majitel prosperujících podniků. I přes poznamenanou tvář připadá Maxmilián ženám přitažlivý. Je inteligentní, zajímavý, kultivovaný, bohatý. O manželství však neuvažuje, stačí mu nezávazné milostné vztahy. Ovšem jen do chvíle, kdy ho ekonomické důvody znásobené tlakem rodiny přimějí změnit názor.

Chcete si přečíst knihu?Pán hor V. ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Hana Marie Körnerová. Číst Pán hor V. Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY