Tenkrát, když navigovaly hvězdy. Sentimentální cesta po Středomoří.

Tenkrát, když navigovaly hvězdy. Sentimentální cesta po Středomoří. - Alessandro Vanoli | Replicamaglie.com

... věcné a zasvěcené vyprávění. Tenkrát, když navigovaly hvězdy: Sentimentální cesta po Středomo ... Tenkrát, když navigovaly hvězdy. Sentimentální cesta po ... ... ... Kniha italského historika Alessandra Vanoliho snad na první pohled vypadá jako sentimentální cesta po Středomoří, ve skutečnosti se však jedná o věcné a zasvěcené vyprávění. Ve čtyřech kapitolách - plavbách čtenář s autorem vypluje z Egejského ... Tenkrát, když navigovaly hvězdy Autor Alessandro Vanoli. Kniha italského historika Alessandra Vanoliho snad na první pohled vypadá jako sentimentální cesta po ... Tenkrát, když navigovaly hvězdy - Alessandro Vanoli ... ... . Kniha italského historika Alessandra Vanoliho snad na první pohled vypadá jako sentimentální cesta po Středomoří, ve skutečnosti se však jedná o věcné a zasvěcené vyprávění. Alessandro Vanoli, Tenkrát, když navigovaly hvězdy: Sentimentální cesta po Středomoří, Argo, 2018 James Matthew Barrie , Sentimentální Tommy , Ottovo nakladatelství - J. Otto, 1902 Laurence Sterne , Sentimentální cesta po Francii a Itálii , SNKLHU - Státní nakladatelství krásné literatury, hudby a umění, 1958 Tenkrát, když navigovaly hvězdy. Sentimentální cesta po Středomoří. Alessandro Vanoli; rok vydání - 2018. Koupit v Kosmasu Doporučená cena je 258 K č. Kniha italského historika Alessandra Vanoliho snad na první pohled vypadá jako sentimentální cesta po Středomoří, ve skutečnosti se však jedná o věcné a zasvěcené ... Tenkrát, když navigovaly hvězdy. Sentimentální cesta po Středomoří. autor: Vanoli Alessandro dopor. cena: 258 Kč naše cena: 217Kč Kniha italského historika Alessandra Vanoliho snad na první pohled vypadá jako sentimentální cesta po Středomoří, ve skutečnosti se však jedná o věcné a zasvěcené vyprávění. Ve čtyřech kapitolách - plavbách čtenář s autorem vypluje z Egejského moře za dob Odyssea a dorazí k římským břehům Ostie, poplaví se z Konstantinopole do Andalusie, z Dubrovníku na ... Tenkrát, když navigovaly hvězdy Sentimentální ...

INFORMACE

AUTOR
Alessandro Vanoli
DIMENZE
8,5 MB
NÁZEV SOUBORU
Tenkrát, když navigovaly hvězdy. Sentimentální cesta po Středomoří..pdf

POPIS

Kniha italského historika Alessandra Vanoliho snad na první pohled vypadá jako sentimentální cesta po Středomoří, ve skutečnosti se však jedná o věcné a zasvěcené vyprávění. Ve čtyřech kapitolách – plavbách čtenář s autorem vypluje z Egejského moře za dob Odyssea a dorazí k římským břehům Ostie, poplaví se z Konstantinopole do Andalusie, z Dubrovníku na Kypr a nakonec z egyptské Alexandrie dopluje do Ravenny. Od jednoho přístavu k druhému, bod po bodu, se ocitne v odlišných časech: v Athénách v době klasického starověku, v 5. století před naším letopočtem, v Kartágu v předvečer třetí punské války, ve Valencii za dob Cida Campeadora, ve středověkých italských městech, Janově, Benátkách či Anconě, poté v Konstantinopoli v době posledního obležení Turky, a konečně v Neapoli na počátku 20. století. Každý přístav ve Středomoří má svůj vlastní příběh, někdy vyvolá vzpomínku na velkou dějinnou událost, jindy připomene osud již dávno zapomenutých postav, ale dotýká se i příběhu nás všech a onoho moře, které nepřestává vzbuzovat naději.Vydání knihy podpořil Evropský sekretariát pro vědecké publikace SEPS.

Chcete si přečíst knihu?Tenkrát, když navigovaly hvězdy. Sentimentální cesta po Středomoří. ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Alessandro Vanoli. Číst Tenkrát, když navigovaly hvězdy. Sentimentální cesta po Středomoří. Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY