K čemu samé jedničky?: Blogy zakladatele společnosti SCIO o českém školství

K čemu samé jedničky?: Blogy zakladatele společnosti SCIO o českém školství - Ondřej Šteffl | Replicamaglie.com

...: Ondřej Šteffl. Ilustrátor: Kakalík ... Pin by Radka V. on knihy | Omalovánky, Knihy, Hračky ... . Titul je zařazen do žánrů: Učebnice, vzdělání › Pedagogika, metodika výuky; ISBN: 978-80-204-4820-. EAN: 9788020448200. Objednací kód: NA310647 Ondřej Šteffl je zakladatel proslulého gymnázia PORG a vzdělávací společnosti Scio, v poslední době založil několik ScioŠkol. Soustavně se věnuje problematice školství a vzdělávání, své názory publikuje mimo jiné v blozích na aktualne.cz. Část z nich uvádí náš výběr ... K čemu samé jedničky? | KNIHCENTRUM.cz ... .cz. Část z nich uvádí náš výběr. Autor se v nich zaměřuje na to, jaké schopnosti a znalosti by měla současná škola ... K čemu samé jedničky? Blogy zakladatele společnosti Scio o českém ... gymnázia PORG a vzdělávací společnosti Scio známé testováním. V roce 2015 otevřel první ScioŠkolu. Od září 2018 již bude fungovat po celé republice deset ScioŠkol. A chystá další. Soustavně se věnuje problematice školství a vzdělávání, své ... Ondřej Šteffl je zakladatel proslulého gymnázia PORG a vzdělávací společnosti Scio, v poslední době založil několik ScioŠkol. Soustavně se věnuje problematice školství a vzdělávání, své názory publikuje mimo jiné v blozích na aktuálně. cz. Část z nich uvádí náš výběr. Autor se v nich zaměřuje na to, jaké schopnosti a znalosti by měla současná škola ... K čemu samé jedničky? - Šteffl Ondřej . Ondřej Šteffl je zakladatel proslulého gymnázia PORG a vzdělávací společnosti Scio, v poslední době založil několik ScioŠkol. Soustavně se věnuje problematice školství a vzdělávání, své názory publikuje mimo jiné v blozích na aktualne.cz. Všechny informace o produktu Kniha K čemu samé jedničky? - Ondřej Šteffl, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze K čemu samé jedničky? ... Blogy zakladatele společnosti SCIO o ...

INFORMACE

AUTOR
Ondřej Šteffl
DIMENZE
11,21 MB
NÁZEV SOUBORU
K čemu samé jedničky?: Blogy zakladatele společnosti SCIO o českém školství.pdf

POPIS

Ondřej Šteffl je zakladatel proslulého gymnázia PORG a vzdělávací společnosti Scio známé testováním. V roce 2015 otevřel první ScioŠkolu. Od září 2018 již bude fungovat po celé republice deset ScioŠkol. A chystá další. Soustavně se věnuje problematice školství a vzdělávání, své názory publikuje mimo jiné v blozích na Aktuálně.cz. Část z nich uvádí náš výběr. Autor se v nich zaměřuje na to, co by měla současná škola rozvíjet, aby žáci a studenti v dospělosti obstáli ve stále proměnlivějším světě. Poukazuje na to, jaké metody jsou v současné škole zastaralé, a naopak nabízí, jak jinak by mohlo vyučování vypadat, a uvádí příklady ze škol, které připravují děti pro plnohodnotný život v polovině 21. století. Uvedené texty jsou určeny hlavně rodičům a učitelům a jsou doprovázeny nejen vtipnými ilustracemi, ale i ukázkami z diskusí k jednotlivým blogům.

Chcete si přečíst knihu?K čemu samé jedničky?: Blogy zakladatele společnosti SCIO o českém školství ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ondřej Šteffl. Číst K čemu samé jedničky?: Blogy zakladatele společnosti SCIO o českém školství Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY