Za parními lokomotivami do Saska

Za parními lokomotivami do Saska - Hynek Palát | Replicamaglie.com

..., technikou i typy jednotlivých parních lokomotiv ... Za parními lokomotivami do Saska - Dopravní prostředky ... ... . ... Za parními lokomotivami do Saska ... Není nic jednoduššího, stačí jen trochu cestovat, a to za hřebeny Krušných a Lužických hor do Saska. Tato kniha bude vaším jedinečným průvodcem po saských úzkokolejkách a seznámíte se rovněž s historií zdejších tratí, technikou i typy jednotlivých parních lokomotiv. Hynek Palát je autor a odborník na parní lokomotivy, kterým se také věnuje ve svých knihách. Jako první knihu vydal atlas parních lokomotiv ... Parní lokomotivy | Knihy.ABZ.cz ... . Jako první knihu vydal atlas parních lokomotiv ČSD, která nese název „Parní lokomotivy ČSD" a obsahuje historii parních lokomotiv na českém území, udržování, ošetřování a konstrukční prvky těchto vlaků a číselný systém pro jejich označování. Za parními lokomotivami do Saska kniha od: Hynek Palát. 100 % 1 hodnocení ... Elektronická kniha Za parními lokomotivami do Saska na www.alza.sk. Všetky informácie o produkte. Hodnotenie a recenzie Za parními lokomotivami do Saska... Za parními lokomotivami do Saska. Hynek Palát | CPRESS (august, 2018) Chcete zažít kouzelnou atmosféru každodenního parního provozu? Projet se po romantických tratích, kde dýmající a syčící mašiny dodnes vykonávají svou užitečnou službu? Není nic jednoduššího, stačí jen trochu cestovat, a to za hřebeny Krušných a ... Za parními lokomotivami do Saska Hynek Palát. Skladem 5+ ks 330 Kč Běžná cena 399 K č. Ušetříte 69 Kč (17 %) Vložit do ... Za parními lokomotivami do Saska. Hynek Palát. Chcete zažít kouzelnou atmosféru každodenního parního provozu? Projet se po romantických tratích, kd... 16,49 € 14,02 € Za parními lokomotivami do Saska - Hynek Palát . Chcete zažít kouzelnou atmosféru každodenního parního provozu? Projet se po romantických tratích, kde dýmající a syčící mašiny dodnes vykonávají svou užitečnou službu? Není nic jednoduššího, stačí je......

INFORMACE

AUTOR
Hynek Palát
DIMENZE
5,97 MB
NÁZEV SOUBORU
Za parními lokomotivami do Saska.pdf

POPIS

Chcete zažít kouzelnou atmosféru každodenního parního provozu? Projet se po romantických tratích, kde dýmající a syčící mašiny dodnes vykonávají svou užitečnou službu? Není nic jednoduššího, stačí jen trochu cestovat, a to za hřebeny Krušných a Lužických hor do Saska. Tato kniha bude vaším jedinečným průvodcem po saských úzkokolejkách a seznámíte se rovněž s historií zdejších tratí, technikou i typy jednotlivých parních lokomotiv.

Chcete si přečíst knihu?Za parními lokomotivami do Saska ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Hynek Palát. Číst Za parními lokomotivami do Saska Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY