Do pr…, berte život takový, jaký je

Do pr…, berte život takový, jaký je - John C. Parkin | Replicamaglie.com

...: koncept „s**te na to" má svoji další úroveň - jinou než to, k čemu jsem do té doby dospěl ... Do pr…, berte život takový, jaký je - John C.Parkin ... ... . Sice jsem v ní nenašla nic moc nového, ale bylo pěkné si přečíst o tom, že je to opravdu možné Dělat, co máte rád, když se proto rozhodnu a dám se do toho :-) a Sprosté slovo Do pr**** přidané před "mantru / afirmaci" člověka opravdu odpíchne Je to vcelku běžné jádro bolesti a pocitu neštěstí pro většinu lidí. Anglické slovíčko f**k, v tomto textu užívané jako „s**t na to", umí podle autora Johna C. P ... S**te na to. Smiřte se s občasnými těžkostmi | Život v ... ... . Anglické slovíčko f**k, v tomto textu užívané jako „s**t na to", umí podle autora Johna C. Parkina tento rozdíl smazat. Kupte knihu Do pr…, berte život takový, jaký je (Parkin John C.) s 20 % slevou za 199 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů. Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Kupte knihu Do pr…, berte život takový, jaký je od John C. Parkin na Martinus.cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 % Je to vcelku běžné jádro bolesti a pocitu neštěstí pro většinu lidí. Anglické slovíčko f**k, v tomto textu užívan...

INFORMACE

AUTOR
John C. Parkin
DIMENZE
3,5 MB
NÁZEV SOUBORU
Do pr…, berte život takový, jaký je.pdf

POPIS

Také máte pocit, že je velký rozdíl mezi tím, jak byste chtěli, aby věci vypadaly, a tím, jak doopravdy vypadají? Je to vcelku běžné jádro bolesti a pocitu neštěstí pro většinu lidí. Anglické slovíčko f**k, v tomto textu užívané jako „s**t na to“, umí podle autora Johna C. Parkina tento rozdíl smazat. Jak na to? To se dočtete v další jeho knize, která umí řešit spoustu problémů jednodušším způsobem, než by vás vůbec napadlo.

Chcete si přečíst knihu?Do pr…, berte život takový, jaký je ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor John C. Parkin. Číst Do pr…, berte život takový, jaký je Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY