Kam čert nemůže…nastrčí manžela

Kam čert nemůže…nastrčí manžela - Alena Jakoubková | Replicamaglie.com

... čert nemůže…nastrčí manžela. Akce -40% ... Kam čert nemůže vystrčí bábu - Ontola ... . Nakladatelství: Moba. Autor: Alena Jakoubkov ... Skvělou knihu Kam čert nemůže... nastrčí manžela můžete mít brzy doma. Tisíce výdejních míst. Doprava nad 999 Kč zdarma. Nakupujte přímo u nakladatele. Jakoubková Alena: Kam čert nemůže… nastrčí manžela. Autor: Jakoubková Alena. Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner. Zuzana se vdává mladá… Ne proto, že je ... Kam čert nemůže…nastrčí manžela / Nejlevnější knihy ... . Zuzana se vdává mladá… Ne proto, že je těhotná, ale Dušan je její velkou láskou, a když ji v měsíční noci romanticky požádá o ruku, přikývne. Je jí devatenáct a myslí si, že ... Jsme veřejná univerzální knihovna, kterou může využívat úplně každý. Naším posláním je získávat, zpracovávat, uchovávat a poskytovat informace, literaturu a další kulturní hodnoty. Máme ve fondu přes 2 000 000 dokumentů, vybere si u nás opravdu každý....

INFORMACE

AUTOR
Alena Jakoubková
DIMENZE
9,32 MB
NÁZEV SOUBORU
Kam čert nemůže…nastrčí manžela.pdf

POPIS

Zuzana se vdává mladá... Ne proto, že je těhotná, ale Dušan je její velkou láskou, a když ji v měsíční noci romanticky požádá o ruku, přikývne. Je jí devatenáct a myslí si, že manželství je vstupenkou do ráje. Po pár letech to ovšem vypadá jinak. Zuzana, aby se mohla starat o domácnost, nedokončila vysokou školu a pracuje jako sekretářka protivného šéfa. Dušan je dobrodruh, pořádl někde slézá vysokohorské štíty nebo sjíždí divoké řeky, pak o tom píše úspěšné knihy a natáčí televizní dokumenty. A potom Zuzana podá žádost o rozvod.

Chcete si přečíst knihu?Kam čert nemůže…nastrčí manžela ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Alena Jakoubková. Číst Kam čert nemůže…nastrčí manžela Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY