Dárky ze zbytků látek: Jednoduché nápady na šití z odstřižků

Dárky ze zbytků látek: Jednoduché nápady na šití z odstřižků - Debbie Shore | Replicamaglie.com

...ré můžete snadno přizpůsobit svým potřebám ... Knižní tipy - Řezbářství, Dárky ze zbytků látek, Kouzlo ... ... . Například obal na tablet může být vhodným dárkem pro ... Téměř po každém šití nám zbydou větší či menší kousky látky. Některé vydají ještě na celý střihový díl, jiné jsou na to už příliš malé. Ale většina z nich se ještě dá nějak využít. Pojďme si ukázat, co všechno lze ze zbytků látek ušít a také jak si v případě potřeby upravit střih. Jednoduché nápady na šití z odstřižků. N ... Dárky ze zbytků látek. Jednoduché nápady na šití z ... ... . Jednoduché nápady na šití z odstřižků. Návody doprovází přehledné fotografie, seznam pomůcek i různé tipy, jak si usnadnit práci nebo své výtvory vylepšit. Nejsou potřeba zvláštní dovednosti, výrobky zvládnou ušít i začátečníci. Stačí vám základní výbava a můžete se pustit do šití. Dárky ze zbytků látek. Jednoduché nápady na šití z odstřižků Autorka: Debbie Shore Přeložila: Silvie Elmoujahid Počet stran: 96 Vazba: brožovaná Formát: 205×260 mm ISBN: 978-80-7413-380- Doporučená cena: 259 Kč. Knihu Dárky ze zbytků látek vydalo nakladatelství Zoner Press. Ukázka z knihy Jednoduché nápady na šití z odstřižků. „Když někomu dáte rukodělný dárek, je to, jako byste mu dali i kus svého času, lásky a sebe sama." Říká autorka Debbie Shore v úvodu své knihy Dárky ze zbytků látek. Najdete v ní návody na různé praktické dárky, které můžete snadno přizpůsobit svým potřebám. N... Jednoduché nápady na šití z odstřižků Když někomu dáte rukodělný dárek, je to, jako byste mu dali i kus svého času, lásky a sebe sama. Říká autorka Debbie Shore v úvodu své knihy Dárky ze zbytků látek. Najdete v ní návody na různé praktické dárky, které můžete snadno přizpůsobit svým potřebám. Ručně Vyrobené Dárky Vlastnoruční Umělecké Výrobky Jednoduché Ruční Výrobky Dárky Zahrady Pokrývky Ze Zbytků Látek Podnikání Řemesla Nápady Na Dárky Eine raffinierte Idee um ein Geldgeschenk wunderschön und praktisch zu verpacken. Dárky ze zbytků látek: Jednoduché nápady na šití z odstřižků (978-80-7413-380-0) Kniha - autor Debbie Shore, 96 stran, česky, Brožovaná bez přebalu lesklá Pro velký úspěch knihy Šijeme ze zbytků látek jsme připravili podobný titul s novou inspirací - Dárky ze zbytků látek. 16. 10. 2018 - Prozkoumejte nástěnku „PINCUSHIONS" uživatele smerdovav na Pinterestu. Podívejte se na další nápady na téma Jehelníček, Nápady a Šití. Jednoduché nápady na šití z odstřižků „Když někomu dáte rukodělný dárek, je to, jako byste mu dali i kus svého času, lásky a sebe sama." Říká autorka Debbie Shore v úvodu své knihy Dárky ze zbytků látek. Najdete v ní návody na různé praktické dárky, které můžete snadno přizpůsobit svým potřebám. 18. 9. 2019 - Prozkoumejte nástěnku „Jednoduché šití" uživatele michaelam1259 na Pinterestu. Podívejte se na další nápady na téma Jednoduché šití, Šití a Návody na šití....

INFORMACE

AUTOR
Debbie Shore
DIMENZE
3,96 MB
NÁZEV SOUBORU
Dárky ze zbytků látek: Jednoduché nápady na šití z odstřižků.pdf

POPIS

Jednoduché nápady na šití z odstřižků. „Když někomu dáte rukodělný dárek, je to, jako byste mu dali i kus svého času, lásky a sebe sama.“ Říká autorka Debbie Shore v úvodu své knihy Dárky ze zbytků látek. Najdete v ní návody na různé praktické dárky, které můžete snadno přizpůsobit svým potřebám. Například obal na tablet může být vhodným dárkem pro muže i pro ženy, děti i dospělé, stačí jen vybrat vhodnou látku. Babičce můžete ušít veselý průvaník, kamarádce, která ráda šije, originální jehelníček nebo závěsné pouzdro na nůžky, pro nějakého knihomola třeba polštářek na čtení. Návody doprovází přehledné fotografie, seznam pomůcek i různé tipy, jak si usnadnit práci nebo své výtvory vylepšit. Nejsou potřeba zvláštní dovednosti, výrobky zvládnou ušít i začátečníci. Stačí vám základní výbava a můžete se pustit do šití. Tak proč neudělat někomu radost.

Chcete si přečíst knihu?Dárky ze zbytků látek: Jednoduché nápady na šití z odstřižků ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Debbie Shore. Číst Dárky ze zbytků látek: Jednoduché nápady na šití z odstřižků Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY