Susanin efekt

Susanin efekt - Peter Hoeg | Replicamaglie.com

...ture and music, inspiring the first Russian opera, A Life for the Czar , that premiered in 1836 ... Susanin efekt - Peter Høeg: knjiga | KorisnaKnjiga.com ... . Kupte knihu Susanin efekt od Peter Hoeg na Martinus.cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 % Kniha Susanin efekt Přidat komentář. parvitas. 2 25. dubna. Ale toto je vážne dobré! ... Skandinávská kriminálka, jak má být, od jednoho z jejích knížat, autora Citu slečny Smily pro sníh. Zde se však do tradičně temného žánru, nepostrádajícího scény nepopsatelného nási ... Amazon.com: The Susan Effect (Everyman's Library CLASSICS ... ... . Zde se však do tradičně temného žánru, nepostrádajícího scény nepopsatelného násilí a ještě lepšího sexu, míchá i politická fantasy a černý humor. Susan Svendsenová má totiž jednu nevšední schopnost: umí kohokoliv přimět k tomu, aby jí vyzradil své ... Napsali o knize Susanin efekt "Výbušná směsice hluboké lidskosti i mrazivé surovosti poháněná chytrými dialogy, vědeckými metaforami, břitkým humorem a sexuální dynamikou. Náležitě prošpikovaná intelektuálními narážkami na všechno, co si je jen trochu zaslouží - od rodného Dánska přes hudbu, vědu, politiku… The Susan Effect closely resembles your standard thriller and is probably Peter Hoeg's most accessible work to date. We start with one tough, unconventional lead who also happens to be a woman that has seemingly run out of chances and choices. Rotting in a cell in India awaiting trial for attempted murder she has a strange visitor. Glavni je lik romana-trilera Susanin efekt 43-godišnja Susan, profesorica eksperimentalne fizike s nevjerojatnom sposobnošću izazivanja iskrenosti u osoba - ljudi joj se jednostavno povjeravaju. Susan je oduvijek željela da joj život bude sređen kao periodni sustav, međutim to nije bilo ostvarivo. Fizički se obračunala s jednim bolivudskim glumcem u kasinu u Indiji i predstoji joj […] Susanin efekt Skandinávská kriminálka, jak má být, od jednoho z jejích knížat, autora Citu slečny Smily pro sníh. Zde se však do tradičně temného žánru, nepostrádajícího scény nepopsatelného násilí a ještě lepšího sexu, míchá i politická fantasy a černý humor. Høeg, Peter: Susanin efekt Od snad nejčtenějšího současného dánského spisovatele Petera Høega, jehož kniha Cit slečny Smilly pro sníh učarovala i Hillary Clintonové a jehož jiné tituly kritika naprosto strhala, přichází v češtině nový román Susanin efekt. https://vk.com/id272060181 Instagram SUSANIN_159 "Susanin efekt" istovremeno je društvena kritika Zapada u raspadanju, studija karaktera suvremene, rastrgane žene-znanstvenice, ljubavna priča, te nagovještaj onoga što je, zapravo, najvažnije u ljudskom životu. Peter Høeg rođen je 1957. u Kopenhagenu. Diplomirao je komparativnu književnost ...

INFORMACE

AUTOR
Peter Hoeg
DIMENZE
4,68 MB
NÁZEV SOUBORU
Susanin efekt.pdf

POPIS

Skandinávská kriminálka, jak má být, od jednoho z jejích knížat, autora Citu slečny Smily pro sníh. Zde se však do tradičně temného žánru, nepostrádajícího scény nepopsatelného násilí a ještě lepšího sexu, míchá i politická fantasy a černý humor. Susan Svendsenová má totiž jednu nevšední schopnost: umí kohokoliv přimět k tomu, aby jí vyzradil své nejsvětější tajemství a nejryzejší přání. Na cestě po Indii se jí to však nevyplatí a teď jí hrozí vězení (indické...). Dostane však nabídku od jistého vysoce postaveného člověka, který jí může umožnit okamžitý návrat do Dánska, pokud mu ovšem vyjde vstříc v jednom supertajném mezinárodním komplotu.Vydání knihy podpořila Dánská umělecká rada.

Chcete si přečíst knihu?Susanin efekt ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Peter Hoeg. Číst Susanin efekt Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY