Královny nemají nohy

Královny nemají nohy - Vladimír Neff | Replicamaglie.com

...u a cti. Je synem ... Královny nemají nohy ... SIGNORA: Italové nemají nohy ... . Kdo napsal knihu Královny nemají nohy? Autorem je Vladimír Neff. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. Možnost nákupu elektronické verze knihy. ČBDB.cz - Databáze knih. Královny nemají nohy book. Read 7 reviews from the world's largest community for readers. První kniha trilogie Petr Kukaň z Kukaně.Trilogie o Petru Kuka... 60 Kč. Královny nemají nohy. Vladimír Neff - 1 ... Královny nemají nohy (Petr Kukaň z Kukaně, #1) by Vladimír ... ... . Královny nemají nohy. Vladimír Neff - 1988 - 352 str.. Jazyk: českyRok vydání: 1988Vazba: vázaná s přebalemPočet stran: 352Stav: pěknáPOKUD JE POČET KUSŮ 0, ZNAMENÁ TO, ŽE ZBOŽÍ NEMÁME!(Takové zboží lze dohledat z jiných vyhledávačů, ale standardně se již v našem e-shopu nezobrazuje.)NE VŠECHNO JE V PRODEJNĚ!Pokud nechcete zboží zaslat, ale vyzvednout v ... Královny nemají nohy, 1973; Prsten Borgiů, 1975; Krásná čarodějka, 1980 - tato trilogie popisuje životní osudy Petra z Kukaně, syna pražského alchymisty za doby Rudolfa II. a posléze za třicetileté války. Roucho pana de Balzac, 1981 Additional Physical Format: Online version: Neff, Vladimír. Královny nemají nohy. Praha : Československý spisovatel, 1976 (OCoLC)620009300: Material Type: Odmítl tvrzení, že královny nemají nohy, a vyvolal tak souboj, v něm...

INFORMACE

AUTOR
Vladimír Neff
DIMENZE
10,48 MB
NÁZEV SOUBORU
Královny nemají nohy.pdf

POPIS

Napětí, vášeň, čest a dobrodružství ve dnes už klasickém díle české literaturyRomantický příběh z 16. století o dobrodružných příhodách českého rytíře, zasazený do atmosféry rudolfinské Prahy a renesanční Itálie. Mladý šlechtic je synem pražského alchymisty, který objevil kámen mudrců. Tento objev však přináší otci i synovi místo žádoucího prospěchu neštěstí a vhání je do situací, v nichž jde o čest, lásku i o život.

Chcete si přečíst knihu?Královny nemají nohy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Vladimír Neff. Číst Královny nemají nohy Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY