Osudová místa Prahy: Napříč dějinami

Osudová místa Prahy: Napříč dějinami - Tomáš Hejna | Replicamaglie.com

...é Prahy, mezi nimiž nechybí ani výbuch munice v Truhlářské ... KULTURNÍ PŘEHLED: Akce na týden (13. 07. - 19. 07. 2015 ... ... ... Osudová místa přitom nejsou jen ta notoricky nejznámější, jako například Pražský hrad, Staroměstské náměstí nebo Václavák, ale jsou to i místa zastrčena v různých koutech města. ... Publikace vychází za podpory hlavního města Prahy. (napříč dějinami) Předmětná hesla Kulturní geografie - Česko ... Osudová místa Prahy. Napříč dějinami - Tomáš Hejna . A ... Přírůstky dokumentů (147) - Knihovna PedF UK ... .. Osudová místa Prahy. Napříč dějinami - Tomáš Hejna . Autor si vybral celkem čtyřicet osudových míst a událostí z celé Prahy, mezi nimiž nechybí ani výbuch munice v Truhlářské ulici, sesuv domu na Poříčí, atentát na Aloise Rašína nebo potopení parníku František Josef I. Toulky - Osudová místa Prahy. Kdo napsal knihu Toulky - Osudová místa Prahy? Autorem je Tomáš Hejna. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih. Koncert napříč dějinami. V sobotu 13. října 2012 v 16.00 hodin se koná koncert studentského dechového orchestru Žižkovská smršť. Během sobotního koncertu zazní skladby napříč celým 20. stoletím i celým světem. Osudov...

INFORMACE

AUTOR
Tomáš Hejna
DIMENZE
5,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Osudová místa Prahy: Napříč dějinami.pdf

POPIS

Kudy Prahou projdete, tam na vás dýchá historie. Osudová místa přitom nejsou jen ta notoricky nejznámější, jako například Pražský hrad, Staroměstské náměstí nebo Václavák, ale jsou to i místa zastrčena v různých koutech města. Autor si vybral celkem čtyřicet osudových míst a událostí z celé Prahy, mezi nimiž nechybí ani výbuch munice v Truhlářské ulici, sesuv domu na Poříčí, atentát na Aloise Rašína nebo potopení parníku František Josef I. Každá událost je detailně popsána a rozebrána a pro čtenáře je připraven i velmi detailní popis zajímavostí v okolí. Součástí je také přehled o dopravě v lokalitě a odkazy na literaturu a internetové stránky zabývající se tématikou či okolím. Kniha je doplněna QR cody s odkazy na internetovou mapu a samozřejmě řadou dobových i současných fotografií v textu. Jako bonus je zde uvedeno dalších patnáct krátkých příběhů o osudových událostech v Praze.

Chcete si přečíst knihu?Osudová místa Prahy: Napříč dějinami ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Tomáš Hejna. Číst Osudová místa Prahy: Napříč dějinami Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY