Rostliny na poli a v lese

Rostliny na poli a v lese - Václav Větvička | Replicamaglie.com

... stupeň MŠ a první až třetí ročník ZŠ ... Logico Piccolo - Prvouka - Rostliny v lese, na poli a v ... ... . Soubor obsahuje 16 výukových karet, vždy s 10 úkoly. Karta se zasune do rámečku a barevné knoflíky se přisouvají ke správné ... Volně navazuje na knihu Rostliny na louce a u vody, ale její koncepce je založena na protikladu: Obrazová příloha je rozdělena na dvě části. V první jsou popsány rostliny vy skytující se na poli - na místech obdělávaných člověkem. Pojednává tak o bylinách jednoletých či ... Rostliny na poli a v lese - Václav Větvička,Zdenka ... ... . Pojednává tak o bylinách jednoletých či s krátkým vegetačním cyklem. Rostliny našich polí Pří_255_Živá příroda od jara do léta_Rostliny našich polí Autor: Mgr. Pavla Martincová Škola: Základní škola Velehrad, Salašská 300, 687 07 Velehrad Anotace: Digitální učební materiál je určen k seznámení s rostlinami na poli. Materiál vysvětluje rozdělení jednotlivých skupin. Publikace volně navazuje na již vydanou knihu Rostliny na louce a u vody. Kniha si klade za úkol seznámit čtenáře s rostlinami, s nimiž se setkáváme denně v přírodě. Volně navazuje na knihu Rostliny na louce a u vody, ale její koncepce je založena na protikladu: Obrazová příloha je rozdělena na dvě části. V první jsou popsány rostliny vyskytující se na poli - na ... Rostliny na poli a v lese - Větvička Václav, Krejčová Zdeňka - Publikace volně navazuje na již vydanou knihu Rostliny na louce a u vody. Kniha si klade za úkol seznámit čtenáře s rostlinami, s nimiž se setkáváme denně v přírodě. Volně navazuje na kn...

INFORMACE

AUTOR
Václav Větvička
DIMENZE
4,84 MB
NÁZEV SOUBORU
Rostliny na poli a v lese.pdf

POPIS

Publikace volně navazuje na již vydanou knihu Rostliny na louce a u vody. Kniha si klade za úkol seznámit čtenáře s rostlinami, s nimiž se setkáváme denně v přírodě. Volně navazuje na knihu Rostliny na louce a u vody, ale její koncepce je založena na protikladu: Obrazová příloha je rozdělena na dvě části. V první jsou popsány rostliny vyskytující se na poli - na místech obdělávaných člověkem. Pojednává tak o bylinách jednoletých či s krátkým vegetačním cyklem. Ve druhé části o rostlinách v lesích, tedy v porostu dlouhověkém, do kterého člověk tak často nezasahuje.

Chcete si přečíst knihu?Rostliny na poli a v lese ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Václav Větvička. Číst Rostliny na poli a v lese Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY