Osudy klientů staré kartářky

Osudy klientů staré kartářky - Lucie Melicharová | Replicamaglie.com

...258 Kč Deník kartářky (e-kniha) Autor: Zdena Weinrichová; Tomáš Gottlieb Vyprávění české kartářky o zajímavých setkáních s populárními českými i světovými osobnostmi, kterým karty odhalily tajemství budoucnosti ... Zrušení staré kletby ... . Známá pražská kartářka Zdena ... Všechny informace o produktu Kniha Osudy klientů staré kartářky - Lucie Melicharová, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Osudy klientů staré kartářky - Lucie Melicharová. Osudy klientů staré kartářky. Kdo napsal knihu Osudy klientů staré kartářky? Autorem je Lucie Melicharová. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih. Kniha Osudy klientů staré kartář ... Vyklad run | Sleviste.cz ... . Osudy klientů staré kartářky. Kdo napsal knihu Osudy klientů staré kartářky? Autorem je Lucie Melicharová. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih. Kniha Osudy klientů staré kartářky Přidat komentář. veronika4638. 1 04. května. Kniha se mi velice líbila. ... Osudy klientů staré kartářky - Melicharová Lucie - Vidí nám osud opravdu do karet, nebo to jsou pouze pověry? Jak je možné, že spousta lidí v době plné nejrůznějších vymožeností věří ve výklad karet? Kartářka Amélie je postarší dáma, která má ve své Osudy klientů staré kartářky . Vidí nám osud opravdu do karet, nebo to jsou pouze pověry? Jak je možné, že spousta lidí v době plné nejrůznějších vymožeností věří ve výklad karet? Kartářka Amélie je postarší dáma, která má ve svém malém domku věštírnu. Osudy klientů staré kartářky. Super knížka! Sice útlá, ale čtivá, napínavá a poutavá. Přečtena jedním dechem. Příběhy jsou zajímavé a okořeněné nějakou esoterickou praktikou, nejen výkladem karet, ale i věštbou z run, lektvary, kouzlem atd. Příjemné čtení. Vřele doporučuji. Osudy klientů staré kartářky jsou souborem jedenácti povídek ze života různých lidí, které pojí jediné - víra ve schopnosti věštkyně Amélie. Příběhy i klienti jsou smyšlení, fiktivní, ačkoli se s jejich problémy a starostmi může reálně setkat každý z nás. Osudy klientů star...

INFORMACE

AUTOR
Lucie Melicharová
DIMENZE
6,40 MB
NÁZEV SOUBORU
Osudy klientů staré kartářky.pdf

POPIS

Vidí nám osud opravdu do karet, nebo to jsou pouze pověry? Jak je možné, že spousta lidí v době plné nejrůznějších vymožeností věří ve výklad karet? Kartářka Amélie je postarší dáma, která má ve svém malém domku věštírnu. Klienti si k ní chodí pro rady i pro útěchu. Amélie vždy klade svým klientům na srdce, že karty mají člověka pouze nasměrovat, varovat, ne mu řídit život. Věštění z karet, run a kostek je dar, jemuž se Amélie věnuje již od útlého věku. Ve svých čtrnácti letech prošla peklem v podstatě bez jediného škrábnutí, zatímco její blízcí umírali. Dostihne ji její minulost?

Chcete si přečíst knihu?Osudy klientů staré kartářky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Lucie Melicharová. Číst Osudy klientů staré kartářky Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY