Česky s humorem: Česká rčení, přísloví a pranostiky

Česky s humorem: Česká rčení, přísloví a pranostiky - Milena Vonková | Replicamaglie.com

...česká, anglická, latinská přísloví, životní moudra a citáty, rčení, pořekadla o lásce, o životě Česky s humorem: Česká rčení, přísloví a pranostiky ... Milena Vonková | KOSMAS.cz - vaše internetové knihkupectví ... . Pražák v poli. Rok kohouta. Gateway. Hravé mozaikování ... Cílem obrazové konverzační příručky Česky s humorem s podtitulem Česká rčení, přísloví a pranostiky v ilustracích je především… 111 Kč - 140 Kč v 12 obchodech Porovnat ceny Cílem obrazové konverzační příručky Česky s humorem s podtitulem Česká rčení, přísloví a pranostiky v ilustracích je především podpora názorné výuky češtiny jako cizího jazyka. Přísloví je ustálený stylizovaný výrok, jenž obsahuje obecně platné zásady nebo zkušenosti mravoučné povahy. Tyto jsou vyjádřeny buď přímo, nebo obraz ... Česky s humorem (česká rčení, přísloví a pranostiky ... ... . Přísloví je ustálený stylizovaný výrok, jenž obsahuje obecně platné zásady nebo zkušenosti mravoučné povahy. Tyto jsou vyjádřeny buď přímo, nebo obrazně. Pro snadnější zapamatování má často podobu rýmovaného dvojverší. Přísloví tvoří součást lidové slovesnosti a frazeologie.. Přísloví jsou doložena už ve starověkých literárních památkách ... Česky s obrázky - Obrazová konverzační příručka češtiny pro cizince. Vonková Milena. ... 110 Kč. 83 Kč. ušetříte 27 Kč. nelze koupit. Česky s humorem (česká rčení, přísloví a pranostiky) Vonková Milena. ... AMIPA s.r.o. Pražská 67. 53501. Česky s humorem (česká rčení, přísloví a pranostiky) Milena Vonková. Cílem obrazové konverzační příručky Česky s humorem s podtitulem Česká rčení, přísloví a pranostiky v ilustracích je především podpora názorné výuky češtiny jako cizího jazyka. Tematicky i formálně navazuje na příručku Česky s obrázky a ... Co se semele, když na nás z houští vykoukne čuník? Dokáže Bloncka předběhnout leoparda? Kdy je u nás Masobraní a co se skrývá pod polštářem? Může mít Toitoika ocas? A víte jistě, že nemáte Pesotidu? Pokračování veselých příhod skorolabradorky Bloncky a její rodiny je ... Česky s humorem (česká rčení, přísloví a pranostiky) Milena Vonková. Cílem obrazové konverzační příručky Česky s humorem s podtitulem Česká rčení, přísloví a pranostiky v ilustracích je především podpora názorné výuky češtiny jako cizího jazyka. Tematicky i formálně navazuje na příručku Česky s obrázky a ... Cílem obrazové konverzační příručky Česky s humorem s podtitulem Česká rčení, přísloví a pranostiky v ilustracích je především podpora názorné výuky češtiny jako cizího jazyka. Tematicky i formálně navazuje na příručku Česky s obrázky a soubor kreslených vtipů Kdo se směje, rozumí téže autorky. Česká přísloví - 1614 přísloví ... Chudému je hej, spolu s ním se směj. Nikdo mu nic nezávidí, nikdo mu nic nepokrade. Chudému je hej, tak mu kačku dej! ... » Anekdoty | Hlášky z filmů | Legrace | Pranostiky | Přán ......

INFORMACE

AUTOR
Milena Vonková
DIMENZE
4,30 MB
NÁZEV SOUBORU
Česky s humorem: Česká rčení, přísloví a pranostiky.pdf

POPIS

Cílem obrazové konverzační příručky Česky s humorem s podtitulem Česká rčení, přísloví a pranostiky v ilustracích je především podpora názorné výuky češtiny jako cizího jazyka. Tematicky i formálně navazuje na příručku Česky s obrázky a soubor kreslených vtipů Kdo se směje, rozumí téže autorky. Publikace obsahuje 25 obrazových listů, které nabízejí prostřednictvím výtvarné zkratky vybrané ukázky běžných českých rčení, přísloví a pranostik a které jsou doplněny adekvátní textovou oporou v podobě 25 pracovních listů s jednotným názvem Otázky a úkoly, kde lze účelově vybírat z široké nabídky cvičení, otázek, komunikativních úkolů, diskusních i herních bloků, divadelních etud atd. Pracovní listy jsou doplněny lexikálními poznámkami a často také krátkými tematickými básničkami, které lze použít k nácviku výslovnosti, k obsahové analýze i jako inspiraci pro podobné pokusy studentů. S příručkou je možné pracovat výběrově napříč spektrem jazykových úrovní od A1 po B2. Soubor ilustrací a textových příloh představuje lingvodidaktický materiál, který prostřednictvím výtvarného a jazykového humoru čerpajícího z bohaté pokladnice české lidové moudrostimůže sloužit jako doplněk běžně používaných učebnic češtiny pro cizince k nenásilnému, zábavnému procvičování konverzace a současně i k upevňování lexikální a gramatické kompetence v různých skupinách cizojazyčných mluvčích.

Chcete si přečíst knihu?Česky s humorem: Česká rčení, přísloví a pranostiky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Milena Vonková. Číst Česky s humorem: Česká rčení, přísloví a pranostiky Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY