Lejlo, přijď domů

Lejlo, přijď domů - Eva Lindström | Replicamaglie.com

... český knižní trh v roce 2016 nakladatelství Baobab, a to knihou o ovečce, která opustila stádo a zakouší pocit, jaké je to být na útěku - tak se také knížka jmenuje ... Lejlo, přijď domů - Eva Lindström | Databáze knih ... . Lejlo, přijď domů je příběh tušeného - kde asi je naše drahá Lejla? Nevíme. A tak si to budeme představovat, protože nepřemýšlet o ní nedokážeme. Když nevíme, kde je a co dělá, netušíme, co by ji mohlo vrátit zpátky, a tak tápeme a říkáme si "Třeba se nemůže dostat přes rozvodněnou řeku, kdyby měla most ... Lejlo, přijď domů od Eva [email protected] v KNIHCENTRUM.CZ. Bleskové dodání, osobní odběr ZDARMA a dárky za nákup. Ověřeno zákazníky. LINDSTRÖM Eva. Info: Baobab&GplusG, ... Opičí matka: Lejlo, přijď domů (Tabook 2018 potřetí) ... ... Lejlo, přijď domů od Eva [email protected] v KNIHCENTRUM.CZ. Bleskové dodání, osobní odběr ZDARMA a dárky za nákup. Ověřeno zákazníky. LINDSTRÖM Eva. Info: Baobab&GplusG, 2018 (1.) - váz., 24 str. EAN: 9788075150837 ISBN: 978-80-7515-083-7 Kniha Lejlo, přijď domů na www.alza.cz. Veškeré informace o produktu. Hodnocení a recenze Lejlo, přijď domů od ostatních uživatelů. Nakupujte Pohádky... Lejlo, přijď domů Obrazové album pro nejmenší od švédské ilustrátorky Evy Lindström. Holčička Lejla kráčí z kopce do kopce, pouští, kolem jezera, lesem... Lejlo, přijď domů - Eva Lindström ... Musela odejít? Ať už je to, jak chce, je na velké dobrodružné cestě a náš čtenář s ní. Tak už pojď domů, Lejlo, stýská se nám po tobě. Jestli půjdeš, můžeme ti dát cestu a možná půjdeme s tebou... Poetická knížka téměř beze slov o putování krajinou, objevování ... BAOBAB Lejlo, přijď porovnaj ceny v 8 obchodoch od 7.22 spoznaj overené obchody prečítaj recenzie skontroluj popis a parametre vyber najlepšiu ponuku kúp BAOBAB LEJLO, PŘIJĎ DOMŮ EVA LINDSTRÖM najlacnejšie v overenom obchode s dopravou zadarmo do 24h cez NajNakup.sk Kniha: Lejlo, přijď domů - Eva Lindström. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27....

INFORMACE

AUTOR
Eva Lindström
DIMENZE
6,67 MB
NÁZEV SOUBORU
Lejlo, přijď domů.pdf

POPIS

Holčička Lejla kráčí z kopce do kopce, pouští, kolem jezera, lesem... Vydala se jen tak na cestu? Prochází se, nebo se ztratila? Musela odejít? Ať už je to, jak chce, je na velké dobrodružné cestě a náš čtenář s ní. Tak už pojď domů, Lejlo, stýská se nám po tobě. Jestli půjdeš, můžeme ti dát cestu a možná půjdeme s tebou... Poetická knížka téměř beze slov o putování krajinou, objevování, hledání, stesku a tom, co všechno může znamenat domov. Obrazové album pro nejmenší od švédské ilustrátorky Evy Lindström (česky vyšla kniha Na útěku, Baobab 2016).

Chcete si přečíst knihu?Lejlo, přijď domů ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Eva Lindström. Číst Lejlo, přijď domů Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY