Hormony v harmonii: ženám v každém věku

Hormony v harmonii: ženám v každém věku - Caroline Fibaek, | Replicamaglie.com

...armonii - ŽenÁm v kaŽdÉm vĚku Laskavý průvodce hormonální terapií, v němž se autorky snaží překlenout bariéry mezi klasickou a alternativní medicínou ... alternativní medicína - Trh knih - můj antikvariát online ... . Zpracovaly témata od PMS přes fertilitu až po menopauzu a doplnily řadou diagnostických testů, rad i receptů. Všechny informace o produktu Kniha Hormony v harmonii ženám v každém věku, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Hormony v harmonii ženám v každém věku. Hormony v harmonii. Kdo napsal knihu Hormony v harmonii? Autorem je Caroline Fibæk, Stine Fürst. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. Možnost n ... Hormony v harmonii (Caroline Fibæk, Stine Fürst) | Detail ... ... . Hormony v harmonii. Kdo napsal knihu Hormony v harmonii? Autorem je Caroline Fibæk, Stine Fürst. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. Možnost nákupu elektronické verze knihy. ČBDB.cz - Databáze knih. HORMONY. v . harmonii. Caroline Fibæk a Stine Fürst. ženám v každém věku. Grada Publishing. ženám v každém věku. Caroline Fibæk a Stine Fürst. HORMONY. v . harmonii. 2 Hormonel Harmoni . Milé čtenářky, přemýšlíte, jak se zbavit premenstruačního syndromu, únavy, pocitu vyhoření, váhového jojo efektu a návalů horka? Hormony v harmonii - Fibaek, Caroline; Fürst, Stine ; Laskavý průvodce hormonální terapií, v němž se autorky snaží překlenout bariéry mezi klasickou a alternativní medicínou. Zpracovaly témata od PMS přes fertilitu až po menopauzu a ... Hormony v harmonii. ženám v každém věku. Caroline Fibæk a Stine Fürst ; z dánského originálu Hormonel harmoni přeložila: Květa Böhmer. Fibæk, Caroline. Fibæk, Caroline. Document has not been rated yet Hormony v harmonii Caroline Fibæk a Stine Fürst Ženám v každém věku Výborná kniha erudovaných odborných lékařek přináší ženám užitečné rady, které jim mohou ulevit od potíží spojených s premenstruačním syndromem, s ná...

INFORMACE

AUTOR
Caroline Fibaek,
DIMENZE
12,29 MB
NÁZEV SOUBORU
Hormony v harmonii: ženám v každém věku.pdf

POPIS

Laskavý průvodce hormonální terapií, v němž se autorky snaží překlenout bariéry mezi klasickou a alternativní medicínou. Zpracovaly témata od PMS přes fertilitu až po menopauzu a doplnily řadou diagnostických testů, rad i receptů. Kniha vznikla díky spolupráci dvou žen, které se ve své praxi problémy žen denně zabývají – gynekoložky a bioložky vzdělané v naturopatii. Mile, vtipně, a s ženským citem napsaný rádce zabývající se příznaky problémů žen v jejich plodném i přechodovém období. Velkou předností knihy je skutečnost, že z žen nedělá oběti jejich situace nebo věku, ale naopak jim dodává sebedůvěru ve vlastní síly. Publikace je dále doplněna vybranými vkusnými recepty a neodolatelnými fotografiemi pořízenými se skromným severským šarmem. Text je psaný lehkou čtivou formou, přesně tak, jak žena po celodenní práci uvítá. Tento průvodce, kromě odborných rad nabízí to, na co žena většinou ve svém shonu nepomyslí – citlivý přístup, který ji nenápadně přeladí na příjemnou strunu a dodá pocit sounáležitosti s ostatními ženami v podobné situaci. Žena tak přestává být v zoufalém labyrintu nároků na ni kladených osamocena, ale naučí se brát svoji životní roli s nadhledem a humorem.

Chcete si přečíst knihu?Hormony v harmonii: ženám v každém věku ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Caroline Fibaek,. Číst Hormony v harmonii: ženám v každém věku Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY