Kluk. Příběhy z dětství

Kluk. Příběhy z dětství - Roald Dahl | Replicamaglie.com

...e… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Kluk ... Kluk. Příběhy z dětství Roald Dahl | Knihkupectví Daniela ... . Příběhy z dětství, 2009 (Boy - Tales of Childhood, 1984) Sólový let, 2009 (Going Solo, 1986) Measles, a Dangerous Illness, 1986 (česky zatím nevyšlo) Vzpomínky z kuchyně, aneb, Jak se vaří v Gipsy house (Memories with Food at Gipsy House, 1991 (česky 2012) Roald Dahl's Guide to Railway Safety, 1991 (česky zatím nevyšlo) Všechny informace o produktu Kniha Kluk. Příběhy z dětství - Dahl Roald, porovnání cen z inte ... Kluk. Příběhy z dětství - Dahl Roald od 99 Kč - Heureka.cz ... . Příběhy z dětství - Dahl Roald, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Kluk. Příběhy z dětství - Dahl Roald. Kluk. Příběhy z dětství. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel...

INFORMACE

AUTOR
Roald Dahl
DIMENZE
12,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Kluk. Příběhy z dětství.pdf

POPIS

Představte si, že se plavíte na palubě úžasné lodi. Ochutnáváte čokoládu pro výrobce té nejlepší čokošky. Vydáte se do Afriky za úžasným dobrodružstvím. Nebo se pomstíte jedné odporné babizně, která si vážně zasloužila trochu zavařit! Jako malého kluka potkalo Roalda Dahla spoustu neuvěřitelných příhod. Zážitky malého chlapce jsou ohromující, podivuhodná a někdy i děsivá. Všechna jsou ale zaručeně pravdivá a báječná!

Chcete si přečíst knihu?Kluk. Příběhy z dětství ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Roald Dahl. Číst Kluk. Příběhy z dětství Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY