Spiroglyphics: Cesta kolem světa

Spiroglyphics: Cesta kolem světa - Thomas Pavitte | Replicamaglie.com

... omalovánka, jejímž autorem je Thomas Pavitte, se pyšní již neskutečnými dvěma miliony prodaných výtisků! Je to naprostá bomba a oceníte to teprve tehdy, až vám pod rukama vznikne první fantastická kresba ... Nej cesty kolem světa: Na kolik vyjde nejluxusnější „česká ... ... . Spiroglyphics: Cesta kolem světa - Thomas Pavitte . Objevte nový originální nápad od geniálního tvůrce a návrháře hlavolamů Thomase Pavitta! Spirálové omalovánky jsou ještě neuvěřitelnější než cokoliv, co Thomas vytvořil předtím. Každý velkoformátový obrázek začíná svůj život jako obyčejná spirála, ale ... Spiroglyphics Cesta kolem světa: Originální obří omalovánky (8594051531061) Kniha - autor Thomas Pavitte, 48 stran, česky, ... Spiroglyphics thomas pavitte | Sleviste.cz ... . Každý velkoformátový obrázek začíná svůj život jako obyčejná spirála, ale ... Spiroglyphics Cesta kolem světa: Originální obří omalovánky (8594051531061) Kniha - autor Thomas Pavitte, 48 stran, česky, Brožovaná bez přebalu lesklá Objevte nový originální nápad od geniálního tvůrce a návrháře hlavolamů Thomase Pavitta! Spirálové omalovánky jsou ještě neuvěřitelnější než cokoliv, co Thomas ... Nejmenší slon na světě: Cesta kolem světa Stránka pořadu. Popis aplikace Béďa - nejmenš...

INFORMACE

AUTOR
Thomas Pavitte
DIMENZE
10,21 MB
NÁZEV SOUBORU
Spiroglyphics: Cesta kolem světa.pdf

POPIS

Objevte nový originální nápad od geniálního tvůrce a návrháře hlavolamů Thomase Pavitta! Spirálové omalovánky jsou ještě neuvěřitelnější než cokoliv, co Thomas vytvořil předtím. Každý velkoformátový obrázek začíná svůj život jako obyčejná spirála, ale jakmile začnete vybarvovat mezery mezi liniemi, s překvapením zjistíte, že před vámi ožívá slavná dominanta některého světového velkoměsta. Jde o zábavnou kreativní činnost, navíc s úžasným výsledkem, kterým se rádi pokocháte. Spirálové omalovánky zaměstnají váš mozek a mohou být působivou dekorací na vaši zeď!

Chcete si přečíst knihu?Spiroglyphics: Cesta kolem světa ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Thomas Pavitte. Číst Spiroglyphics: Cesta kolem světa Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY