Česko-perský slovník

Česko-perský slovník - Darina Vystrčilová | Replicamaglie.com

...k. 36.000 hesel, 7.500 příkladů, 141 ... Egyptsko český slovník — 'egyptský' přeloženo ve ... ... .000 překladů. Česko-anglický praktický slovník. 48.000 hesel, 17.500 příkladů, 167 ... > Česko-perský slovník-16% sleva. Kniha: Česko-perský slovník Autor: Darina Vystrčilov á. Slovník obsahuje moderní spisovnou íránskou perštinu, i některé hovorové výrazy a archaismy. ... prvnÍ Česko-perskÝ slovnÍk autor: r.mirchi vydalo nakladatelstvÍ pardis,praha 1996 560 stran mĚkkÁ vazba isbn 80-900151-3-1 ČeskÉ vydÁnÍ i. stav slovnÍku je vÝbornÝ jako novÝ ... Česko-perský slovník - Darina Vystrčilová | KOSMAS.cz ... ... . stav slovnÍku je vÝbornÝ jako novÝ a cena jen podle dohody., prodám, na prodej Perština Kursy perštiny v ČR. Následující seznam přináší seznam míst, kde je možné učit se perštině na různých úrovních. Ústav Blízkého východu a Afriky - pětileté magisterské studium perštiny, doplňkové kursy. Arab-Esque - jazyková škola zaměřená na orientální jazyky. Džam-e Džam - soukromá jazyková škola. Březinka - jazyková škola Kupte knihu Česko-perský slovník od Darina Vystrčilová na Martinus.cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 % Slovník obsahuje přibližně 70 000 překladů lexikálních jednotek uspořádaných do 24 000 českých slovních hesel. Jeho základ vznikl překlopením Příručního slovníku persko-českého téže autorky vydaného v r. 2002. Česko-perský slovník Vystrčilová, Darina. 3 dny. Naše cena: 896 Kč Česko-perský slovník Autor: Darina Vystrčilová Slovník obsahuje moderní spisovnou íránskou perštinu, i některé hovorové výrazy a archaismy. Fonetická transkripce výslovnosti ve spisovném jazyce je uvedena u každého perského ... O čem je kniha První česko-perský slovník? Před 2. světovou válkou byla perština, coby první orientální jazyk, studována na Karlově universitě v Praze na velice vysoké úrovni a stala se tak velkým pojmem ve světě orientalistů. Česko-perský slovník. Farhange čekí-farsí ... SKLADEM. anotace. anotace; Slovník obsahuje přibližně 70 000 překladů lexikálních jednotek uspořádaných do 24 000 českých slovních hesel. Jeho základ vznikl překlopením Příručního slovníku persko-českého téže autorky vydaného v r. 2002. Těžištěm slovní zásoby ... První česko-perský slovník, autor: Reza Mirchi, rok vydání: 1996. Antikvariát s více než 30 485 položkami +420 774 087 795 v pracovní dny 8:00 - 15:00. [email protected] Registrace. Česko-perský a persko-český tištěný slovník. Právě jste vstoupili ...

INFORMACE

AUTOR
Darina Vystrčilová
DIMENZE
3,35 MB
NÁZEV SOUBORU
Česko-perský slovník.pdf

POPIS

Slovník obsahuje přibližně 70 000 překladů lexikálních jednotek uspořádaných do 24 000 českých slovních hesel. Jeho základ vznikl překlopením Příručního slovníku persko-českého téže autorky vydaného v r. 2002. Těžištěm slovní zásoby je moderní spisovná íránská perština. Lexikální jednotky byly zpočátku čerpány excerpcí z textů různého charakteru (zejména z odborné literatury, beletrie a médií), později z několika perských jazykových korpusů. Jazykové korpusy byly v průběhu posledních patnácti let využívány i ke studiu ustálených spojení a k ověřování správnosti překladů u vybraných lexikálních jednotek. Rukopis prošel dvojím lektorským čtením dvěma různými rodilými mluvčími, Amirem Taherzadehem a Monou Khademi. U každého perského ekvivalentu je uvedena fonetická transkripce výslovnosti ve spisovném jazyce, některé charakteristické odchylky výslovnosti teheránské hovorové perštiny jsou shrnuty v úvodních poznámkách.

Chcete si přečíst knihu?Česko-perský slovník ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Darina Vystrčilová. Číst Česko-perský slovník Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY