Mise: Zachraň planetu

Mise: Zachraň planetu - Helena Haraštová, | Replicamaglie.com

... pustíš do uzdravování a napravování neplech, které lidé své planetě způsobili ... Jak si postavit dům - Martin Sodomka - Megaknihy.cz ... . Budeš čistit vzduch, obnovovat řeky, zachraňovat pral Mise: Zachraň planetu Helena Haraštová, Štěpánka Sekaninová Nakladatelé: Albatros , B4U Publishing 2018 Autor knihy: Helena Haraštová; Štěpánka Sekaninová, Téma/žánr: člověk a životní prostředí - environmentální problémy - ochrana životního prostředí - interaktivní knihy, Počet stran: 16, Cena: 254 Kč, Rok vydání: 2018, Nakladatelství: Albatros Kniha Mise: Zachraň planetu: Pomoz chránit životní prostředí:Mimozemšťan Qui-Do se na tu zkázu už nedokáže dívat a tak se vydá ve své kosmické lodi Zemi zachránit. Spolu s ním se pustíš do uzdravování a napravování neplech, které lidé své pl ... Kniha: Mise: Zachraň planetu (Helena Haraštová a Štěpánka ... ... . Spolu s ním se pustíš do uzdravování a napravování neplech, které lidé své planetě způsobili. Kniha: Mise: Zachraň planetu...

INFORMACE

AUTOR
Helena Haraštová,
DIMENZE
5,79 MB
NÁZEV SOUBORU
Mise: Zachraň planetu.pdf

POPIS

Mimozemšťan Qui-Do se na tu zkázu už nedokáže dívat a tak se vydá ve své kosmické lodi Zemi zachránit. Spolu s ním se pustíš do uzdravování a napravování neplech, které lidé své planetě způsobili. Budeš čistit vzduch, obnovovat řeky, zachraňovat pralesy a naučíš se recyklovat odpady. Napínavá a dobrodružná knihy tě provede říší ekologie.Osud rodné Země držíš ve svých rukou, tak neváhej a nalistuj první kapitolu. Hra o Život začíná.

Chcete si přečíst knihu?Mise: Zachraň planetu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Helena Haraštová,. Číst Mise: Zachraň planetu Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY