Horniny a minerály: Nový kapesní atlas

Horniny a minerály: Nový kapesní atlas - Monica Price, | Replicamaglie.com

...ocházky po vlastní zahradě až po výpravu do vzdálených pohoří ... Horniny a minerály | Neživá příroda ... . (nový kapesní atlas) Horniny a minerály - Nový kapesní atlas - Monica Price . V tomto kompaktním, přehledně uspořádaném fotografickém průvodci najdete prvotřídní detailní záběry více než 300 různých vzorků hornin a minerálů. Pro staré i mladé, zkušené i začínající milovníky pří Horniny a minerály: Nový kapesní atlas 299,-228,-Není dostupné Horniny a minerály: Nový kapesní atlas V tomto kompaktním, přehledně uspořádaném fotografickém průvodci najdete prvotřídní detailní záběry více než 300 různých vzorků hornin a minerálů. Horniny a minerály - Nový kapesní atlas 4.5 1 recenze V tomto kom ... Kniha: Horniny a minerály -- Nový kapesní atlas - Monica ... ... . Horniny a minerály - Nový kapesní atlas 4.5 1 recenze V tomto kompaktním, přehledně uspořádaném fotografickém průvodci najdete prvotřídní detailní záběry více než 300 různých vzorků hornin a minerálů. Ať už jste úplný začátečník, nebo zkušený lovec kamenů, Příroda do kapsy - Horniny a minerály je dokonalým společníkem na každý výlet do přírody, od procházky po vlastní zahradě až po výpravu do vzdálených pohoří. (nový kapesní atlas) Předmětná hesla Horniny Minerály. Kniha je zařazena v kategoriích ... Třetí vydání kompaktního, přehledně uspořádaného fotografického průvodce, ve kterém najdete prvotřídní detailní záběry více než 300 různých vzorků hornin a minerálů. Pro staré i mladé, zkušené i začínající milovníky přírody je ideálním společníkem doma i na cestách. S naším jedinečným fotografickým průvodcem dokážete určit horniny a minerály ... Horniny a minerály - Nový kapesní atlas. Značka: Slovart Výrobní číslo: 978-80-7529-662-7 EAN: 9788075296627 Náš kód: 149968 Toto zboží nadále není možné koupit. P...

INFORMACE

AUTOR
Monica Price,
DIMENZE
3,52 MB
NÁZEV SOUBORU
Horniny a minerály: Nový kapesní atlas.pdf

POPIS

Třetí vydání kompaktního, přehledně uspořádaného fotografického průvodce, ve kterém najdete prvotřídní detailní záběry více než 300 různých vzorků hornin a minerálů. Pro staré i mladé, zkušené i začínající milovníky přírody je ideálním společníkem doma i na cestách. S naším jedinečným fotografickým průvodcem dokážete určit horniny a minerály nejrůznějších částí světa. Ať už jste úplný začátečník, nebo zkušený lovec kamenů, Příroda do kapsy – Horniny a minerály je dokonalým společníkem na každý výlet do přírody, od procházky po vlastní zahradě až po výpravu do vzdálených pohoří.

Chcete si přečíst knihu?Horniny a minerály: Nový kapesní atlas ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Monica Price,. Číst Horniny a minerály: Nový kapesní atlas Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY