Hummusy a pasty: 76 jednoduchých receptů

Hummusy a pasty: 76 jednoduchých receptů - Konrad Budzyk | Replicamaglie.com

...ostlinných potravin. Recepty v knize si hrají s různými chutěmi ... Nakladatelství Bookmedia | KOSMAS.cz - vaše internetové ... ... . Zkuste třeba sladko-ostrou chuť pečené dýně, rozehřejte a provoňte dům vůní grilované papriky. Díky této knize se nejen stanete králi hummusů, ale osvobodíte se od tradičního svázání ... Hummusy a pasty 76 jednoduchých receptů ... ale také se osvobodíte od tradičního svázání kuchařskými postupy. Objevíte 76 jednoduchých a inspirativních receptů na zdravé a ... Dostupnost: 3 pracovní dny i-15% sleva. 299 Kč ... Hummusy a p ... Hummusy a pasty - Konrad Budzyk — Kniha.cz ... ... Dostupnost: 3 pracovní dny i-15% sleva. 299 Kč ... Hummusy a pasty - Budzyk Konrad - Díky této knize se nejen stanete králi hummusů, ale také se osvobodíte od tradičního svázání kuchařskými postupy. Objevíte 76 jednoduchých a inspirativních receptů na zdravé a chutné hummusy a pasty, které jsou vytvo S touto kuchařskou knihou se naučíte nejen mixovat správné suroviny a dělat z nich nejlepší hummusy a pasty, ale také volně experimentovat s chutěmi. Ukáže vám 76 základních a inspirativních receptů z čistě rostlinných potravin, na které můžete navázat variacemi podle vlastní fantazie. Kniha obsahuje 76 jednoduchých a inspirativních receptů na zdravé a chutné humusy a pasty vytvořených z čistě rostlinných potravin. Recepty v knize si hrají s různými chutěmi. Zkuste třeba sladko-ostrou chuť pečené dýně, rozehřejte a provoňte dům vůní grilované papriky. Receptů je dohromady 76 a jsou rozděleny na: hummusy, pasty, paštiky a chutné přílohy. U receptů nechybí údaje o surovinách, postup přílohy, doporučení, s čím se podává, krátký popis a také praktický přehled výživových hodnot a jednotlivých složek na 100 gramů pokrmu. Díky této knize se nejen stanete králi hummusů, ale také se osvobodíte od tradičního svázání kuchařskými postupy. Objevíte 76 jednoduchých a inspirativních receptů na zdravé a chutné hummusy a pasty, které jsou vytvořené z čistě rostlinných potravin. Příprava těchto orientálních lahůdek je vlastně hra s různými kombinacemi voňavých ingrediencí. Zkuste ... Objevíte 76 jednoduchých a inspirativních receptů na zdravé a chutné hummusy a pasty, které jsou vytvořené z čistě rostlinných potravin. Příprava těchto orientálních lahůdek je vlastně hra s různými kombinacemi voňavých ingrediencí. Hummusy a pasty. 76 jednoduchých receptů - Konrad Budzyk. star star star star star_border. 239 Kč ... Kniha: Hummusy a nátierky -- 76 jednoduchých receptov - Konrad Budzyk. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. ... Hummusy a pasty Budzyk, Konrad Cena: 254 Kč Kniha obsahuje 76 jednoduchých a inspirativních receptů na zdravé a chutné humusy a pasty vytvořených z čistě rostlinných potravin. Recepty v knize si hrají s různými chutěmi. Zkuste třeba sladko-ostrou chuť pečené dýně, rozehřejte a provoňte dům vůní grilované papriky. Hummusy a pasty....

INFORMACE

AUTOR
Konrad Budzyk
DIMENZE
6,66 MB
NÁZEV SOUBORU
Hummusy a pasty: 76 jednoduchých receptů.pdf

POPIS

Díky této knize se nejen stanete králi hummusů, ale také se osvobodíte od tradičního svázání kuchařskými postupy. Objevíte 76 jednoduchých a inspirativních receptů na zdravé a chutné hummusy a pasty, které jsou vytvořené z čistě rostlinných potravin. Příprava těchto orientálních lahůdek je vlastně hra s různými kombinacemi voňavých ingrediencí. Zkuste třeba sladkoostrou chuť pečené dýně nebo provoňte dům grilovanou paprikou. Zkrátka volně experimentujte s chutěmi podle vlastní fantazie!

Chcete si přečíst knihu?Hummusy a pasty: 76 jednoduchých receptů ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Konrad Budzyk. Číst Hummusy a pasty: 76 jednoduchých receptů Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY