Hra na lháře

Hra na lháře - Ruth Ware | Replicamaglie.com

...mentů a přisuzují knize charakter klasické anglické detektivky ... Hra na lháře LEDA spol. s r. o. ... . Hra na lháře představuje po Ženě v kajutě č. 10 návrat do osobní roviny starých přátelství ze školních let, křivd, tajemství a lží, která po letech promlčování začnou vyplouvat napovrch. Hra na lháře má celkem jednoduchá pravidla: 1. Vyslov lež! 2. Na svém výmyslu trvej! 3. Nenech se načapat! Isa a její kamarádky spolu kdysi v internátní škole hrávaly hru na lháře: spolužačkám, učitelkám a vlastně kdekomu vykládaly smyšlené historky. Hra na lháře má celkem jednoduchá pravidla: 1. Vyslov lež! 2 ... Hra na lháře - Ruth Ware | Knihy Dobrovský ... . Hra na lháře má celkem jednoduchá pravidla: 1. Vyslov lež! 2. Na svém výmyslu trvej! 3. Nenech se načapat! Isa a její kamarádky spolu kdysi v internátní škole hrávaly hru na lháře: spolužačkám, učitelkám a vlastně kdekomu vykládaly smyšlené historky. HRA NA LHÁŘE MÁ JEDNODUCHÁ PRAVIDLA: VYSLOV LEŽ! - NA SVÉM VÝMYSLU TRVEJ! - NENECH SE NAČAPAT! V chladném červnovém ránu se na anglickém pobřeží prochází kdosi z místních lidí se psem. Zvíře vyhrabe věc, kterou jeho paní zpočátku považuje za......

INFORMACE

AUTOR
Ruth Ware
DIMENZE
3,71 MB
NÁZEV SOUBORU
Hra na lháře.pdf

POPIS

V chladném červnovém ránu se na anglickém pobřeží prochází kdosi z místních lidí se psem. Zvíře vyhrabe věc, kterou jeho paní zpočátku považuje za trouchnivou větev, po chvíli ale zjistí, že se jedná o cosi podstatně zlověstnějšího.Hned nazítří dostanou tři mladé ženy žijící v Londýně – Fatima, Thea a Isa – textovku, kde stojí pouze dvě slova: „Potřebuju tě!“Isa a její kamarádky kdysi v internátní škole hrávaly takzvanou hru na lháře: vykládaly smyšlené historky spolužačkám, učitelkám a vlastně kdekomu. Jenomže jejich poťouchlá zábava se neobešla bez následků, a tak dívky vyloučili ze školy.Po téměř dvou desetiletích je volá zpět Kate, poslední ze čtveřice nerozlučných přítelkyň. Nebude to ale sentimentální setkání po letech. Roky bájného lhaní si vyžádaly svou daň a teď je třeba uvést věci na pravou míru – hra na lháře má totiž ještě tahle dvě pravidla:NIKDY SI NELŽEME NAVZÁJEM! – POZNEJ, KDY S LHANÍM PŘESTAT!

Chcete si přečíst knihu?Hra na lháře ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ruth Ware. Číst Hra na lháře Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY