Monografie Evy Haškové a Jana Mageta

Monografie Evy Haškové a Jana Mageta - Karel Žižkovský | Replicamaglie.com

...fie Evy Haškové a Jana Mageta. Akce Skladacky-puzzle-akce Akce Dětské knihy se slevou Akce Superman za supercenu! Monografie Evy Haškové a Jana Mageta ... Pozvánka na komentované prohlídky výstavy E. Haškové a J ... ... . ŽIZKOVSKÝ Karel. Info: X2015, 2018 (1.) - váz., 424 str. EAN: 9788090606937 ISBN: ... Monografie Evy Haškové a Jana Mageta Žižkovský Karel. Nakladatelství X2015 vydalo monografii světoznámých českých výtvarníků - manželů Evy Haškové a Jana Mageta. Kniha Vám přináší komplexně zpracované dílo obou autorů, řazené do jednotlivých kapitol, které mají chronologickou posloupnost. ... Nakladat ... Karel Žižkovský | KOSMAS.cz - vaše internetové knihkupectví ... . Kniha Vám přináší komplexně zpracované dílo obou autorů, řazené do jednotlivých kapitol, které mají chronologickou posloupnost. ... Nakladatelství X2015 vydalo monografii světoznámých českých výtvarníků - manželů Evy Haškové a Jana Mageta. Kniha Vám přináší komplexně zpracované dílo obou autorů, řazené do jednotlivých kapitol, které mají chronologickou posloupnost. Eva Hašková je umělec, který se především věnuje grafické tvorbě technikou leptu s akvatintou. V monografii Vám též ... O čem je kniha Monografie Evy Haškové a Jana Mageta? Nakladatelství X2015 vydalo monografii světoznámých českých výtvarníků - manželů Evy Haškové a Jana Mageta. Kniha Vám přináší komplexně zpracované dílo obou autorů, řazené do jednotlivých kapitol, které mají chronologickou posloupnost. (Založil/a: Pufodedr) Nakladatelství X2015 vydalo monografii světoznámých českých výtvarníků - manželů Evy Haškové a Jana Mageta. Kniha Vám přináší komplexně zpracované dílo obou autorů, řazené do jednotlivých kapitol, které mají chronologickou posloupnost. Eva Hašková je umělec, který se především věnuje grafické tvorbě technikou leptu s akvatintou. Monografie Evy Haškové a Jana Mageta Karel Žižkovs...

INFORMACE

AUTOR
Karel Žižkovský
DIMENZE
3,21 MB
NÁZEV SOUBORU
Monografie Evy Haškové a Jana Mageta.pdf

POPIS

Nakladatelství X2015 vydalo monografii světoznámých českých výtvarníků - manželů Evy Haškové a Jana Mageta. Kniha Vám přináší komplexně zpracované dílo obou autorů, řazené do jednotlivých kapitol, které mají chronologickou posloupnost.Eva Hašková je umělec, který se především věnuje grafické tvorbě technikou leptu s akvatintou. V monografii Vám též představíme její návrhy na poštovní známky a v neposlední řadě návrh výroční bankovky pro ČNB.Tvorba Jana Mageta je významná hlavně v oblasti portrétní a ilustrací. V knize naleznete i malbu a návrhy na poštovní známky, které jsou nedílnou součástí jeho dlouholeté tvorby. Představíme Vám překrásné barevné reprodukce děl obou autorů vytistěné na luxusním papíře.Monografie uspokojí nejen ty, kteří obdivují díla autorů, ale jistě i všechny čtenáře se zájmem o současnou grafiku, ilustaci a poštovní známky.

Chcete si přečíst knihu?Monografie Evy Haškové a Jana Mageta ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Karel Žižkovský. Číst Monografie Evy Haškové a Jana Mageta Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY