Nej... Dopravní prostředky v pohybu

Nej... Dopravní prostředky v pohybu - Anne-Sophie Baumann | Replicamaglie.com

...oukejte, co dovedu - sám se koužu po ledu! Objevovat svět s tímto leporelem pro nejmenší ... Nej...Dopravní prostředky v pohybu - Anne-Sophie Baumann ... ... ... Kód: 0326542 Autor: Choux Nathalie EAN: 9788025623985 Dostupnost: 70 - 100ks. ks. Nej dopravní prostředky v pohybu Anne-Sophie Baumann, Didier Balicevic. Běžná cena: 599 Kč ... Baumann Anne-Sophie: Nej dopravní prostředky v pohybu. Autor: Baumann Anne-Sophie. Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner. Ideální kniha pro kluky, kteří se zajímají o dopravní prostředky. Nahlédněte na sta ... Recenze Nej dopravní prostředky v pohybu - Baumann Anne ... ... . Ideální kniha pro kluky, kteří se zajímají o dopravní prostředky. Nahlédněte na staveniště - jaké všechny prostředky jsou potřeba k tomu, aby se starý dům zboural a postavil se nový? A ... nej-dopravni-prostredky-v-pohybu-anne-sophie-baumann...

INFORMACE

AUTOR
Anne-Sophie Baumann
DIMENZE
10,67 MB
NÁZEV SOUBORU
Nej... Dopravní prostředky v pohybu.pdf

POPIS

Ideální kniha pro kluky, kteří se zajímají o dopravní prostředky. Nahlédněte na staveniště – jaké všechny prostředky jsou potřeba k tomu, aby se starý dům zboural a postavil se nový? A jaké stroje používají zemědělci, aby zaseli a pak sklidili úrodu? Jaké všechny dopravní prostředky využíváme k cestování? Je jich opravdu hodně! Ať už jezdí po silnici, pohybují se po kolejích, plují po vodě nebo létají. Podíváme se na práci zemědělců, popelářů, hasičů, taky na lodě určené k rybolovu. Zapomenout nesmíme ani na létání do vesmíru. Kniha je plná propracovaných ilustrací, odklápěcích okének a pohyblivých prvků, určených k šetrnému zacházení, a zábavnou formou seznámí se všemi dopravními prostředky. Poznejte, co všechno jezdí, pluje a létá.

Chcete si přečíst knihu?Nej... Dopravní prostředky v pohybu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Anne-Sophie Baumann. Číst Nej... Dopravní prostředky v pohybu Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY