Špekáčkova psí akademie: Pip a Přátelská packa

Špekáčkova psí akademie: Pip a Přátelská packa - Gill Lewisová | Replicamaglie.com

...iní . 130 Kč. Holčička a déšť . 234 Kč ... Víkend s Miriam. Milostný příběh s tóny smutku - Marta ... ... . Nepřehlédněte Nepřehlédněte Lewis, Gill: Špekáčkova psí akademie: Pip a Přátelská packa (Puppy Academy: Pip and the Paw of Friendship) Mladá fronta 2018 Russell, Rachel Renée: Deník mimoňky 12 - Příběhy nebetyčný milostný bryndy (Dork Diaries 12: Tales from a Not-So-Secret Crush Catastrophe) Špekáčkova psí akademie. Pip a Přátelská packa / ... 2018 Other title: Pip a Přátelská packa. ... Špekáčkova psí akademie - Pip a Přátelská packa Mladá ... ... ... 2018 Other title: Pip a Přátelská packa. Availability: No items available Checked out (1). Add to cart: Špekáčkova psí akademie. Hvězda v horské vánici / by Lewis, Gill [Autor]. Edition: První vydán ... Porovnání cen byt uzitecny, srovnání cen byt uzitecny na portálu HLEDEJCENY.cz. Víkend s Miriam. Milostný příběh s tóny smutku - Marta Davouze e-kniha: Krátky popis: Designový produkt Víkend s Miriam.Milostný příběh s tóny smutku - Marta Davouze e-kniha od výrobce Mladá fronta u nás najdete ve slevě od 107 Kč : Obvyklá cena Zajímavě pojatá encyklopedie přináší odpovědi na více než 200 zeměpisných otázek zvídavých dětí. Knížka obsahuje čtyři tematické okruhy: přírodní zajímavosti, památky, lidský život a příroda. Otázky a odpovědi v ní doplňují zábavné obrázky a spousta samolepek. Špekáčkova psí akademie: Pip a Přátelská packa Maturita z českého jazyka a literatury: Učebnice a cvičebnice k ústní maturitní zkoušce The Journal of Culture in Honor of Václav Soukup: Číslo 2, ročník 6, 2017 1. kniha v sérii Špekáčkova psí akademie. O čem je kniha Švestka a zloděj klobásek? V prvním díle fungl nové série se seznámíte s žáčky Špekáčkovy psí akademie - partou kurážných štěňat, která se tu učí, jak se stát pracovním psem a být užitečný. Seznamte se s Hannou, Lisou, Sofií a Sarou, holkami, které nade vše milují přírodu a své koňské přátele. Když jednoho dne objeví starou mapu, je to pro ně začátek velkého a krásného dobrodružství. Jenomže jejich nové plány ohrožuje bezohledný pan Michaels, který má s jejich milovaným lesem nekalé Špekáčkova psí akademie Pip a Přátelská packa. Seznamte se s dalším z party kurážných štěňat, která se na Špekáčkově psí akademii učí, jak se stát pracovním psem a být užitečný. Pip je labrador, který touží pracovat jako asistenční pes, protože by chtěl pomáhat a usnadňovat život postiženým lidem. Humor. BOČEK, Evžen. Aristokratka a vlna zločinnosti na zámku Kostka . Vydání první. Brno : Druhé město, 2018. 168 stran ;. ISBN 978-80-7227-410-9. Špekáčkova psí akademie Pip a Přátelská packa Gill Lewisová Pip je labrador, který touží pracovat jako asistenční pes, protože by chtěl pomáhat a usnadňovat život postiženým lidem....

INFORMACE

AUTOR
Gill Lewisová
DIMENZE
5,39 MB
NÁZEV SOUBORU
Špekáčkova psí akademie: Pip a Přátelská packa.pdf

POPIS

Seznamte se s dalším z party kurážných štěňat, která se na Špekáčkově psí akademii učí, jak se stát pracovním psem a být užitečný. Pip je labrador, který touží pracovat jako asistenční pes, protože by chtěl pomáhat a usnadňovat život postiženým lidem. A také se na něj usměje štěstí, protože dostane příležitost seznámit se s Kájou, holčičkou na vozíčku. Pokud úspěšně projde výcvikem, stane se Kája jeho paničkou. Ale bude se jí Pip líbit? A podaří se mu konečně přestat prohánět každý míček a balon, který vidí? Bonus na závěr: Na konci knihy se čtenáři seznámí s Josie, skutečným asistenčním psem, a dozvědí se, co všechno tohle psí povolání obnáší!

Chcete si přečíst knihu?Špekáčkova psí akademie: Pip a Přátelská packa ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Gill Lewisová. Číst Špekáčkova psí akademie: Pip a Přátelská packa Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY