Kočka: Útulný domov pro milou společnici

Kočka: Útulný domov pro milou společnici - Brigitte Eilert-Overbeck | Replicamaglie.com

... Obě kočky je nutné odvézt v co možná nejkratší době, protože majitelka je dlouhodobě vážně nemocná (dlouhodobá hospitalizace + doléčovací sanatorium) a nemůže se o ně nadále starat ... Vykastrovaná zvířata , proč kastrovat zachráněná zvířata ... ... . Domov pro opuštěná zvířata Srbce - Proč kočky kastrova . 3. Nevykastrovaný kocour si značkuje své území silně páchnoucí močí. Je to vrozený pud, bude to dělat jak v domě tak i venku na zahradě. Často zmizí na celé dny někdy i týdny a vrátí se poraněný.. Mařenka našla nový domov v Brně v domečku se zahrádkou, kde dělá milou společnost hodné paní, která nedávno přišla o p ... Kočka | Dumknihy.cz - knihy po všech stránkách ... . Často zmizí na celé dny někdy i týdny a vrátí se poraněný.. Mařenka našla nový domov v Brně v domečku se zahrádkou, kde dělá milou společnost hodné paní, která nedávno přišla o psího kamaráda. MAX III. pes, kříženec německého ovčáka , narozen cca 2011 , čipovaný a kastrovaný Kočka. Útulný domov pro milou společnici - Brigitte Eilert-Overbeck . Kočky obšťastňují! Rozhodně toho, kdo s nimi umí žít. Předoucí domácí šelma zahání stres a špatnou náladu, vyzařuje harmonii a přenáší ji na své lidské společníky. a velmi klidná kočka, 00:12:14 která už zdá se vyrostla ze všech pubertálních skopičin. 00:12:18 Hledá stejně důstojného člověka, o kterého se dobře postará. 00:12:23 POPELKA - pokud hledáte milou společnici, 00:12:26 potom je tu pro vás roční, zatím nekastrovaná, mazlivá kočka. 00:12:30 K ostatním zvířatům je ... Kvalitní krmivo pro pejsky 12.03.2020, 13:40 Žaneta Konzervy a granule pro staršího psa 27.02.2020, 22:23 Jirka Vhodný granule pro psa 27.02.2020, 22:08 Petr220 Hovawart z útulku - byt 26.02.2020, 16:01 hwlover Hledáme domov pro milou kočičku Kačenku Hledáme domov pro Kačenku - asi roční kočičku, která k nám přišla 16.8 s jejími 4 koťátky z místa kde si je nepřáli mít a bylo jim jedno jestli tam pojdou na zamoření blechami a nebo na jedy, byly od hlavy až k patě zablešeni. Domov našly tyto kočičky: Twist, Malvínka, Teddy a Tessinka. Atmosféra na výstavě byla moc milá a nový domov našlo hodně kočiček. Děkujeme spolku Srdcem pro kočky za skvěle zorganizovanou akci, která měla velký úspěch. Jsme rádi, že jsme se mohli zúčastnit. Našla nový domov na Benešovsku, kde na ní čekal už kočičí kamarád a páníčci natěšení na mazlivou kočičí společnici. LILY kočička, narozena asi na konci května 2015, kastrovaná, po zánětu přišla o jedno očičko...

INFORMACE

AUTOR
Brigitte Eilert-Overbeck
DIMENZE
11,72 MB
NÁZEV SOUBORU
Kočka: Útulný domov pro milou společnici.pdf

POPIS

Kočky obšťastňují! Rozhodně toho, kdo s nimi umí žít. Předoucí domácí šelma zahání stres a špatnou náladu, vyzařuje harmonii a přenáší ji na své lidské společníky. Přirozeně za to nepožaduje nic menšího než vládu v domě – ale buďte bez obav, pod tímto „sametovým pantoflíčkem“ se žije nanejvýš příjemně. Aby se u vás král Sametová tlapka cítil dobře, prozradí vám náš rádce pro chovatele, jak porozumět řeči koček a upozorní, co všechno byste měli vědět o jejich chovu, péči, výživě a zdraví. Navíc tato příručka obsahuje spoustu rad a nápadů, jak i při chovu kočky v bytě zajistit pro vašeho miláčka zábavný každý den.

Chcete si přečíst knihu?Kočka: Útulný domov pro milou společnici ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Brigitte Eilert-Overbeck. Číst Kočka: Útulný domov pro milou společnici Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY