Co se do vás vejde: Z venku dovnitř a zevnitř ven?

Co se do vás vejde: Z venku dovnitř a zevnitř ven? - Kamil Pešťák | Replicamaglie.com

...ou autora. (z venku dovnitř a zevnitř ven?) Jejich činy a selhání se jim znovu jako bumerang vrací na konci 60 ... Co vybrat, aby vám sousedi neviděli do oken? Máme tipy na ... ... . let a nepříjemně zasáhnou i do života nejmladšího člena této ideologiemi rozvrácené rodiny. To vše a ještě mnoho dalšího najdete v románu „Co se do vás vejde", který je v pořadí třetí knihou autora. (z venku dovnitř a zevnitř ven?) Co se do vás vejde: Z venku dovnitř a zevnitř ven? Kamil Pešťák Nakladatel ... Co se do vás vejde Z venku dovnitř a zevnitř ven? Přidat recenzi Magazín OKO (1) Autoři; Kategorie a téma ... Co se vejde do 32gb | Sleviste.cz ... ... Co se do vás vejde Z venku dovnitř a zevnitř ven? Přidat recenzi Magazín OKO (1) Autoři; Kategorie a témata ... Co se do vás vejde Autor: Pešťák, Kamil Nakladatel: Smartconsulting s.r.o. EAN: 9788090728721 Co se do vás vejde: Z venku dovnitř a zevnitř ven? Dobrodružný román se špionážní zápletkou vám konečně odhalí skutečnou identitu tajemného „Profesora" známého z předchozích příběhů. Děj knihy se odvíjí na pozadí skutečných událostí první a druhé světové války a proplétá se v druhé rovině s ... Co se do vás vejde - Z venku dovnitř a zevnitř ven? - Z venku dovnitř a zevnitř ven? - Kamil Pešťák . Dobrodružný román se špionážní zápletk...

INFORMACE

AUTOR
Kamil Pešťák
DIMENZE
3,4 MB
NÁZEV SOUBORU
Co se do vás vejde: Z venku dovnitř a zevnitř ven?.pdf

POPIS

Dobrodružný román se špionážní zápletkou vám konečně odhalí skutečnou identitu tajemného „Profesora“ známého z předchozích příběhů. Děj knihy se odvíjí na pozadí skutečných událostí první a druhé světové války a proplétá se v druhé rovině s dramatickou zpravodajskou zápletkou během okupačního období v letech 68–69. Na zasněžené frontové linii v Dolomitech dojde v prosinci 1916 k obrovské tragédii. Ta způsobí mimo jiné osudové setkání krásné zdravotní sestry českého původu a rakouského důstojníka s naprosto rozdílným pohledem na svět. Následuje strhující příběh bratrů, kteří se ocitli na opačných stranách největšího válečného konfliktu 20. století. Jejich činy a selhání se jim znovu jako bumerang vrací na konci 60. let a nepříjemně zasáhnou i do života nejmladšího člena této ideologiemi rozvrácené rodiny. To vše a ještě mnoho dalšího najdete v románu „Co se do vás vejde“, který je v pořadí třetí knihou autora.

Chcete si přečíst knihu?Co se do vás vejde: Z venku dovnitř a zevnitř ven? ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Kamil Pešťák. Číst Co se do vás vejde: Z venku dovnitř a zevnitř ven? Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY