Německo: mýtus a realita

Německo: mýtus a realita - Aleš Valenta | Replicamaglie.com

...vá německou politikou posledních dvaceti let ... Německo mýtus a realita - LIBRUM.cz ... . Vlastnímu tématu předchází obsáhlý úvod, objasňující základy politického systému SRN a proměny německého paradigmatu. Klíčem k pochopení německé politiky je její konsensuální charakter, podmíněný permanentním úsilím o překonávání dědictví nacionálního socialismu. 0 hodnocení Německo: mýtus a realita 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. Publi ... Německo: mýtus a realita - Aleš Valenta | KOSMAS.cz - vaše ... ... . Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. Publikace se zabývá německou politikou posledních dvaceti let. Vlastnímu tématu předchází obsáhlý úvod, objasňující základy politického systému SRN a proměny německého paradigmatu. Klíčem k ... Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. V souvislosti s tím Klaus zmínil právě vycházející knihu „Německo: mýtus a realita", v níž autor Aleš Valenta píše, že v dnešním Německu je stále rozvíjena „Schuldstolz", tedy pýcha z viny. České politické vědy podle bývalého prezdenta, bohužel, dnešnímu Německu věnují jen malou pozornost. Kniha Německo - Mýtus a realita iba za 17,44 € v internetovom kníhkupectve KNIHY PRE KAŽDÉHO s.r.o. Publikace se zabývá německou politikou posledních dvaceti let. Vlastnímu tématu předchází obsáhlý úvod, objasňující základy politického systému SRN a proměny německého paradigmatu. Kupte knihu Německo mýtus a realita (Aleš Valenta) s 20 % slevou za 319 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů. První poprázdninová veřejná akce Institutu Václava Klause (IVK) proběhla sice v tradičních prostorách Autoklubu Praha, ale s netradičním tématem, kter......

INFORMACE

AUTOR
Aleš Valenta
DIMENZE
3,85 MB
NÁZEV SOUBORU
Německo: mýtus a realita.pdf

POPIS

Publikace se zabývá německou politikou posledních dvaceti let. Vlastnímu tématu předchází obsáhlý úvod, objasňující základy politického systému SRN a proměny německého paradigmatu. Klíčem k pochopení německé politiky je její konsensuální charakter, podmíněný permanentním úsilím o překonávání dědictví nacionálního socialismu. Od 70. let však princip konsensu, na který jsou Němci patřičně hrdí a jenž přinesl v minulosti zemi záviděníhodnou stabilitu, začal degenerovat v úzce vymezený názorový koridor a „boj proti pravici“. V éře Merkelové dosáhl tento vývoj stavu, v němž je omezována politická soutěž a ohrožena podstata německé demokracie. Autor přináší zevrubnou analýzu krizových jevů, jako jsou levicové zglajchšaltování médií, agresivní feminismus, masivní ideologizace veřejného života či adorace masové ilegální migrace. Na četných příkladech demonstruje, jak se politická situace v dnešní SRN začíná podobat komunistickým režimům v jejich pozdní fázi.

Chcete si přečíst knihu?Německo: mýtus a realita ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Aleš Valenta. Číst Německo: mýtus a realita Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY