Jací jsme dnes: Česko od roku 1989 očima investigativního novináře

Jací jsme dnes: Česko od roku 1989 očima investigativního novináře - Jaroslav Spurný | Replicamaglie.com

... 2018; Česká kocovina 2002; Kniha Jací jsme dnes - Česko od roku 1989 očima investigativního novináře je v Česko od roku 1989 očima investigativního novináře Kniha investigativního novináře Jaroslava Spurného přináší osobní pohled na několik klíčových politických a hospodářských kauz, které ovlivnily a ovlivňují život v České republice a její směřování v posledních 29 letech ... Jací jsme dnes - Česko od roku 1989 očima investigativního ... ... . Jací jsme dnes: Česko od roku 1989 očima investigativního novináře Pohled investigativního novináře Jaroslava Spurného na klíčové porevoluční kauzy Kniha investigativního novináře Jaroslava Spurného přináší osobní pohled na několik klíčových politických a hospodářských kauz, které ovlivnily a ovlivňují život ... Česko od roku 1989 očima investigativního novináře Autor: Jaro ... Jaroslav Spurný: Jací jsme dnes. Posledních třicet let ... ... . Jací jsme dnes: Česko od roku 1989 očima investigativního novináře Pohled investigativního novináře Jaroslava Spurného na klíčové porevoluční kauzy Kniha investigativního novináře Jaroslava Spurného přináší osobní pohled na několik klíčových politických a hospodářských kauz, které ovlivnily a ovlivňují život ... Česko od roku 1989 očima investigativního novináře Autor: Jaroslav Spurný Kniha investigativního novináře Jaroslava Spurného přináší osobní pohled na několik klíčových politických a hospodářských kauz, které ovlivnily a ovlivňují život v České ... Jací jsme dnes / Česko od roku 1989 očima investigativního novináře Jaroslav Spurný. ISBN: 978-80-7215-567-5 Rok vydání: 2018 Počet stran: 224 Cena: 248 Kč Vazba: brožované Formát: 145 x 205 mm Číslo publikace: 642 Grafická úprava: Jana Vahalíková Kniha investigativního novináře Jaroslava Spurného přináší osobní pohled na několik klíčových politických a ... Pozn.: Česko od roku 1989 očima investigativního novináře. Kniha investigativního novináře Jaroslava Spurného přináší osobní pohled na několik klíčových politických a hospodářských kauz, které ovlivnily a ovlivňují život v České republice a její směřování v posledních 29 letech. Jací jsme dnes Česko od roku 1989 očima investigativního novináře Spurný Jaroslav. Kniha investigativního novináře Jaroslava Spurného přináší osobní pohled na několik klíčových politických a hospodářských kauz, které ovlivnily a ovlivňují život v České republice a její směřování v posledních 29 letech. Jaroslav Spurný je jedním z našich nejzkušenějších a nejuznávanějších investigativců. Jeho kniha mapuje kauzy od divokých 90. let až do doby nedávno minulé. Radio...

INFORMACE

AUTOR
Jaroslav Spurný
DIMENZE
3,31 MB
NÁZEV SOUBORU
Jací jsme dnes: Česko od roku 1989 očima investigativního novináře.pdf

POPIS

Kniha investigativního novináře Jaroslava Spurného přináší osobní pohled na několik klíčových politických a hospodářských kauz, které ovlivnily a ovlivňují život v České republice a její směřování v posledních 29 letech. Vedle faktů a hypotéz v ní nalezneme i osobní vzpomínky na setkání s aktéry těchto kauz, vlivnými českými politiky a jejich poradci, byznysmeny, bankéři, státními zástupci, policejními vyšetřovateli a dalšími lidmi, kteří utvářejí český veřejný život. A právě osobní svědectví a vzpomínky jsou tím nejcennějším, co kniha přináší. Jaroslav Spurný nás provede mimo jiné příběhy bankéře Antonína Moravce a žalobce Libora Grygárka, setkáme se s kauzou nákupu Gripenů, s bankovními tunely, podivnými privatizacemi, s nepochopitelnou mocí společnosti ČEZ, s osudy Marka Dalíka, Renaty Vesecké i Jany Nagyové a mnoha dalších osob, které život v naší zemi ovlivňují do současnosti.

Chcete si přečíst knihu?Jací jsme dnes: Česko od roku 1989 očima investigativního novináře ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jaroslav Spurný. Číst Jací jsme dnes: Česko od roku 1989 očima investigativního novináře Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY