Návrhář: Román o počátku kariéry Christiana Diora

Návrhář: Román o počátku kariéry Christiana Diora - Marius Gabriel | Replicamaglie.com

...elství. Místo, aby se jako novinářka věnovala kariéře, sedí doma a čeká na záletného muže ... Návrhář | O2 Knihovna ... . Román o počátku kariéry Christiana Diora. GABRIEL Marius. Info: Metafora, 2018 (1.) - váz., 296 str. Z angl. přel. V. Kotábová Román o počátku kariéry Christiana Diora. ... O čem je kniha Návrhář? Paříž, rok 1944. Celé město oslavuje osvobození Francie a čerstvě vdaná Copper Reilly je uvězněná v nešťastném manželství. Místo, aby se jako novinářka věnovala kariéře, sedí doma a čeká na záletného muže. Jedna ... Návrhář - Marius Gabriel | Databáze knih ... . Místo, aby se jako novinářka věnovala kariéře, sedí doma a čeká na záletného muže. Jedna manželova nevěra stíhá ... Všetky informácie o produkte Kniha Návrhář, porovnanie cien z internetových obchodov, hodnotenie a recenzie Návrhář. Návrhář od 11,44 € - Heureka.sk Na Heureke využívame personalizáciu a cielenú reklamu. MARIUS GABRIEL: Návrhář Další knihou z "režné" edice nakladatelství MEFAFORA je kniha Návrhář. Jak je napsáno na přebalu knihy - Román o počátku kariéry Christiana Diora. Hned na úvod musím napsat, že to není tak úplně pravda. Ocitáme se v Paříži roku 1944. Válka pomaličku končí a mladá novomanželka Cooper ... Román o počátku kariéry Christiana Diora Paříž, rok 1944. Celé město oslavuje osvobození Francie a čerstvě vdaná Copper Reilly je uvězněná v nešťastném manželství. Místo, aby se jako novinářka věnovala kariéře, sedí doma a čeká na záletného muže. Jedna manželova ... Ebook elektronická kniha Návrhář - autor Gabriel Marius - PDF, ePub, Mobi e-kniha ihned ke stažení. Román o počátku kariéry Christiana Diora Román o počátku kariéry Christiana Diora Paříž, rok 1944. Celé město oslavuje osvobození Francie a čerstvě vdaná Copper Reilly je uvězněná v nešťastném manželství. Místo, aby se jako novinářka věnovala kariéře, sedí doma a čeká na záletného muže. Jedna manželova nevěra stíhá druhou, až pohár přeteče a Copper požádá o rozvod. Román o počátku kariéry Christiana Diora. Paříž, rok 1944. Celé město oslavuje osvobození Francie a čerstvě vdaná Copper Reilly je uvězněná v nešťastném manželství. Místo, aby se jako novinářka věnovala kariéře, sedí doma a čeká na záletného muže. Metafora Návrhář - Román o počátku kariéry Christiana Diora - Marius Gabriel . Paříž, rok 1944. Celé město oslavuje osvobození Francie a čerstvě vdaná Copper Reilly je uvězněná v nešťas...

INFORMACE

AUTOR
Marius Gabriel
DIMENZE
9,95 MB
NÁZEV SOUBORU
Návrhář: Román o počátku kariéry Christiana Diora.pdf

POPIS

Paříž, rok 1944. Celé město oslavuje osvobození Francie a čerstvě vdaná Copper Reilly je uvězněná v nešťastném manželství. Místo, aby se jako novinářka věnovala kariéře, sedí doma a čeká na záletného muže. Jedna manželova nevěra stíhá druhou, až pohár přeteče a Copper požádá o rozvod. Zůstává sama v Paříži a nečekaně potkává velmi nepravděpodobného přítele: podivínského návrháře ve středních letech. Jeho vrozená nesmělost a nechuť k publicitě i slávě si protiřečí s troufalou brilantností jeho návrhů. Jmenuje se Christian Dior. Copper rychle rozpozná jeho mimořádné nadání a pobízí ho, aby se osamostatnil. Vzájemně si dodávají odvahu žít své sny. Zatímco se Paříž vzpamatovává z války a nachází svůj někdejší šarm, Christian si buduje vlastní módní dům a Copper se vrhá do divokého světa módní žurnalistiky. Příběh o přátelství, lásce, hledání krásy a sebeuplatnění čerpá ze skutečných historických událostí, především ze života Christiana Diora. Mimo jiné v něm najdete také zmínku o Theatre de la mode – slavné poválečné miniaturní módní přehlídce haute couture.

Chcete si přečíst knihu?Návrhář: Román o počátku kariéry Christiana Diora ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Marius Gabriel. Číst Návrhář: Román o počátku kariéry Christiana Diora Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY