Jak Krtek ke kalhotkám přišel

Jak Krtek ke kalhotkám přišel - Eduard Petiška | Replicamaglie.com

...mí ani tkát, ani stříhat, šít ... Jak Krtek ke kalhotkám přišel ... Jak krtek ke kalhotkám přišel (1957) | ČSFD.cz ... . Eduard Petiška. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 4.2 z 5 hvězdiček 5 hodnocení čtenářů Kniha ( pevná vazba ) Produkt je vyprodaný. Jedna z nejznámějších a nejpůvabnějších knížek o tom, jak se dílo podaří, když se všichni spojí a každý dělá, co umí. ... Jak Krtek ke kalhotkám přišel. Kdo napsal knihu Jak Krtek ke kalhotkám přišel? Autorem je Eduard Petiška, Zdeněk Miler. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Data ... Krtek a zápalky - YouTube ... . Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih. Animované pohádky Kateřina Kosová ... Jak Rákosníček zachraňoval mráčky beránky před hvězdným Orlem ... Jak krtek ke kalhotkám přišel / How the Little Mole Got His Trousers by Krtek / The Mole. 13:04. Let It Go - Behind The Mic Multi-Language Version (from "Frozen") ... He decided to pick a mole after stumbling over a molehill during a walk. The first film, called "Jak krtek ke kalhotkám přišel" ("How the mole got his trousers"), was about how Krtek got help from other animals with different skillsets to join efforts and make a pair of pants from scratch....

INFORMACE

AUTOR
Eduard Petiška
DIMENZE
3,78 MB
NÁZEV SOUBORU
Jak Krtek ke kalhotkám přišel.pdf

POPIS

Jedna z nejznámějších a nejpůvabnějších knížek o tom, jak se dílo podaří, když se všichni spojí a každý dělá, co umí. Krtek zatouží po krásných modrých kalhotkách, sám ale neumí ani tkát, ani stříhat, šít nebo barvit látku. Poprosí tedy o pomoc své kamarády – raka, rákosníčka, žabku, čápa, ježka, pavoučky a mravenečky. Ti mu rádi pomohou, a Krtek se nakonec může radovat z nových kalhotek s velkými kapsami, kam může schovat své malé poklady.

Chcete si přečíst knihu?Jak Krtek ke kalhotkám přišel ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Eduard Petiška. Číst Jak Krtek ke kalhotkám přišel Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY