Lili Větroplaška 3: Delfíni v ohrožení!

Lili Větroplaška 3: Delfíni v ohrožení! - Tanya Stewnerová | Replicamaglie.com

...5,8 MB ePUB, 9,7 MB Mobi, česky Rok vydání: 2018 Lili Větroplaška | 3 ... Nakladatelství Euromedia - Trh knih - můj antikvariát online ... . kategorie Knihy » Dětská literatura » Knihy pro školáky » Příběhy pro děti » Světové příběhy pro děti. Nakladatel PIKOLA datum vydání 12.9.2018 isbn 978-80-7549-881-6 ... Delfíni v ohrožení! Tanya Stewnerová ... Lili Větroplaška Delfíni v ohrožení! Lili jede k moři. Smí si vzít sebou svého kamaráda Lukáše, ale své schopnosti musí nechat doma. Její máma totiž chce, aby z nich na dovolené byla úplně normální ... Lili Větroplaška Delfíni v ohrožení! - Knihy.cz ... . Její máma totiž chce, aby z nich na dovolené byla úplně normální rodina. Nikdo si nesmí všimnout, že Lili umí mluvit se zvířaty. Jenže pak se v Severním moři náhle objeví delfíni. Elektronická kniha: Lili Větroplaška 3: Delfíni v ohrožení! Autor: Tanya Stewner. Lili jede k moři. Smí si vzít sebou svého kamaráda Lukáše, ale své schopnosti musí nechat doma. Její máma totiž chce, aby z nich na dovolené byla úplně normální rodina. Nikdo si ... Lili Větroplaška Delfíni v ohrožení! - Tanya Stewnerová Lili jede k moři. Smí si vzít sebou svého kamaráda Lukáše, ale své schopnosti musí nechat doma. Její máma totiž chce, aby z nich na dovolené byla úplně normální rodina. Nikdo si nesmí všimnout, že Lili umí mluvit se zvířaty. Lili jede k moři. Smí si vzít sebou svého kamaráda Lukáše, ale své schopnosti musí nechat doma. Její máma totiž chce, aby z nich na dovolené byla úplně normální rodina. Nikdo si nesmí všimnout, že Lili umí mluvit se zvířaty. Jenže pak se v Severním moři náhle objeví delfíni. 0 hodnocení Lili Větroplaška - Delfíni v ohrožení! 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. Lili jede k moři. Smí si vzít sebou svého kamaráda Lukáše, ale své schopnosti musí nechat doma. Její máma totiž chce, aby z nich na dovolené byla úplně normální rodina. Knihy Beletrie pro děti a mládež Dívčí romány a povídky 9 až 12 let Lili Větroplaška Delfíni v ohrožení! Lili Větroplaška Delfíni v ohrožení! Tanya Stewnerová. Lili jede k moři. Smí si vzít sebou svého kamaráda Lukáše, ale své schopnosti musí nechat doma. Její máma totiž chce, aby z nich na dovolené byla úplně ... Kniha Lili Větroplaška 3: Delfíni v ohrožení! iba za 8,70 € v internetovom kníhkupectve KNIHY PRE KAŽDÉHO s.r.o. Delfíni v ohrožení! - Stewnerová, Tanya ; Lili jede k moři. Smí si vzít sebou svého kamaráda Lukáše, ale své schopnosti musí nechat doma. Její máma totiž chce, aby z nich na dovolené byla úplně normální rodina. Nikdo si ... 0 hodnocení Výprodej - Lili Větroplaška - Delfíni v ohrožení! 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistruj...

INFORMACE

AUTOR
Tanya Stewnerová
DIMENZE
7,92 MB
NÁZEV SOUBORU
Lili Větroplaška 3: Delfíni v ohrožení!.pdf

POPIS

Lili jede k moři. Smí si vzít sebou svého kamaráda Lukáše, ale své schopnosti musí nechat doma. Její máma totiž chce, aby z nich na dovolené byla úplně normální rodina. Nikdo si nesmí všimnout, že Lili umí mluvit se zvířaty. Jenže pak se v Severním moři náhle objeví delfíni. Hluk velkých zaoceánských parníků je vychýlil z kurzu. Ve studených vlnách Severního moře nemůžou přežít! Lili nemá na vybranou, musí se alespoň pokusit o jejich záchranu… Další napínavý příběh z oblíbené série o odvážné Lili zahřeje u srdce i rozesměje! Kniha je určena pro čtenářky od 8 let.

Chcete si přečíst knihu?Lili Větroplaška 3: Delfíni v ohrožení! ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Tanya Stewnerová. Číst Lili Větroplaška 3: Delfíni v ohrožení! Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY