Pohledy do vesmíru

Pohledy do vesmíru - Antonín Rükl | Replicamaglie.com

...eské Republice: 129 Kč* 07.05.2020 (ČT) PPL na Slovensku: 400 Kč* 11 ... Pohledy do vesmíru - Rükl Antonín - za 22,28 € | Alterego.sk ... .05.2020 (PO) * K objednávce bude připočteno balné ve výši 10 Kč, cena za dobírku není zahrnuta v ceně. ... Publikácia AVENTINUM POHLEDY DO VESMÍRU, A.Rükl. Popis produktu Recenzie(0) Výpravná publikácia známeho čekého astronóma ponúka čitateľovi v 12 obrazoch úvodnej kapitoly virtuálny let od vzdialených galaxií k Zemi, aby sa následne v ďalších kapitolách postupne a podrobne zoznámil s kazmickými objektmi a ich sústavami v ... Pohledy do hlubokého vesmíru - Pán prstenců (GC7ECQY) was created ... NASA ukázala další pohledy do vesmíru: Úchvatné výrony ... ... ... Pohledy do hlubokého vesmíru - Pán prstenců (GC7ECQY) was created by RobinOK & tulak50 on 11/24/2017. It's a Other size geocache, with difficulty of 1, terrain of 1.5. It's located in Kraj Vysočina, Czechia.Zveme vás na již tradiční setkání geocacherů ve Žďáru nad Sázavou, které má za cíl odhalovat zájemcům taje hvězdné ... Spoločnosť Magnet Press Slovakia už dvadsaťpäť rokov pôsobí na českom a slovenskom časopiseckom a knižnom trhu. Ponúkame knihy a časopisy z oblasti military, letectva, histórie, modelárstva, poľovníctva, rybárstva, kynológie, IT, gastronómie, módy, ako aj detské časopisy a knihy. Dva pohledy do vesmíru. Obsah >>> Slunce Slunce je prvotním zdrojem energie, která umožnila život na naší zemi. I když z hlediska vesmíru jde o tu nejobyčejnější malou hvězdu, v měřítkách sluneční soustavy je jejím bezkonkurenčně největším objektem. Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies....

INFORMACE

AUTOR
Antonín Rükl
DIMENZE
5,25 MB
NÁZEV SOUBORU
Pohledy do vesmíru.pdf

POPIS

Výpravná publikace našeho předního astronoma nabízí čtenáři ve 12 obrazech úvodní kapitoly jakýsi virtuální let vesmírem od vzdálených galaxií k Zemi, aby se posléze v dalších kapitolách postupně a podrobněji seznámil s kosmickými objekty a jejich soustavami v opačném pořadí od nejbližších k nejvzdálenějším (Země, Měsíc, Slunce, planety, hvězdy a galaxie). Kniha je doplněna mapami hvězdné oblohy a zvířetníkem.

Chcete si přečíst knihu?Pohledy do vesmíru ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Antonín Rükl. Číst Pohledy do vesmíru Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY