Mezi ideálem a nahou pravdou

Mezi ideálem a nahou pravdou - Martin Hrdina | Replicamaglie.com

...any: H&H) Hrdina, Martin 2015 Mezi ideálem a nahou pravdou (Praha: Academia) Hrdina, Martin (ed ... Martin Hrdina | Databáze knih ... .) 2016 Šeřík a růže. Vprostřed davu. Česká avantgarda mezi individualismem a kolektivismem. ŘÍHOVÁ ZUZANA. Běžně 350 Kč 30 Kč . Není skladem. Info o knize. Academia. Mezi ideálem a nahou pravdou. HRDINA MARTIN. Kupte knihu TGM-ZA IDEÁLEM A PRAVDOU 4. (Stanislav Polák) s 16 % slevou za 126 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou k ... Mezi ideálem a nahou pravdou — Academia ... . Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů. Vstřícná a přehledná učebnice Chemie II rozvíjí znalosti anorganické chemie a chemických výpočtů, hlavní těžiště však spočívá v uvedení... Mezi ideálem a nahou pravdou - Realismus v českých diskusích o literatuře 1858-1891 ... Hledáte Taťána Petrasová: Tělo a tělesnost v českém výtvarném umění 19. století? Dál už hledat nemusíte! Cena od 234 Kč. Porovnání cen v ALZA.cz, KASA.cz, MALL.cz a dalších 3000+ eshopech na SROVNAME.cz. Pochopit vteřinu. Kdo napsal knihu Pochopit vteřinu? Autorem je Eva Bendová, Martin Hrdina, Kateřina Piorecká. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih....

INFORMACE

AUTOR
Martin Hrdina
DIMENZE
4,41 MB
NÁZEV SOUBORU
Mezi ideálem a nahou pravdou.pdf

POPIS

Kniha je věnována tradiční otázce literárního realismu. Nezabývá se však primárně literárními texty, ale popisuje okolnosti, za nichž mohou být čteny jako texty realistické. Autor se vrací k počátkům českých diskusí o realismu a na pozadí proměn myšlení měšťanské společnosti, přecházející od liberalismu k masové demokracii, popisuje různé způsoby rozumění realističnosti literární reprezentace skutečnosti. Kritické diskuse o literatuře z let 1858-1891 nahlíží v kontextu soudobého estetického myšlení a kromě obvykle uvažovaných francouzských a ruských inspirací bere v úvahu též impulsy vycházející přímo z německojazyčného prostoru střední Evropy.

Chcete si přečíst knihu?Mezi ideálem a nahou pravdou ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Martin Hrdina. Číst Mezi ideálem a nahou pravdou Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY