Sebevraždy panen

Sebevraždy panen - Jeffrey Eugenides | Replicamaglie.com

...d's largest community for readers. Podmanivý příběh pozoruhodných, předčasně zemřelých sester Lisb ... Issuu ... ... Kupte knihu Sebevraždy panen (Jeffrey Eugenides) s 30 % slevou za 202 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů. Sebevraždy panen Eugenides Jeffrey. První román jednoho z nejoceňovanějších amerických spisovatelů současnosti, autora bestsellerů Hermafrodit a Hra o manželství. Podmanivý příběh pozoruhodných, předčasně zemřelých sester Lisbonových je vyprávěn s něhou i ... Sebevraždy panen - Jeffrey Eugenides | Databáze knih ... . Podmanivý příběh pozoruhodných, předčasně zemřelých sester Lisbonových je vyprávěn s něhou i humorem. Když matka pouštěla svých pět dcer na jediné ... Románem Sebevraždy panen debutoval před dvaceti lety dnes světoznámý autor Jeffrey Eugenides. Knihu později převedla na filmové plátno Sofia Coppola. Nyní vychází v češtině. První román jednoho z nejoceňovanějších amerických spisovatelů současnosti, autora bestsellerů Hermafrodit a Hra o manželství. Podmanivý příběh pozoruhodných, předčasně zemřelých sester Lisbonových je vyprávěn s něhou i humorem. Když matka pouštěla svých pět dcer na jediné rande jejich života, všechno se zdálo být téměř v pořádku, přestože tragédie ... Všechny informace o produktu Kniha Sebevraždy panen - Jeffrey Eugenides, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Sebevraždy panen - Jeffrey Eugenides. Jeffrey Eugenides: Sebevraždy panen (Dominika Sladká, studentpoint.cz) Tragický osud sester Lisbonových...

INFORMACE

AUTOR
Jeffrey Eugenides
DIMENZE
5,5 MB
NÁZEV SOUBORU
Sebevraždy panen.pdf

POPIS

Podmanivý příběh pozoruhodných, předčasně zemřelých sester Lisbonových je vyprávěn s něhou i humorem. Když matka pouštěla svých pět dcer na jediné rande jejich života, všechno se zdálo být téměř v pořádku, přestože tragédie visela ve vzduchu. Na záhadné dívky vzpomínají dvacet let po jejich úmrtí chlapci ze sousedství. Tehdy, v křehkém období dospívání, je obdivovali a zbožňovali a ještě po tak dlouhé době si vybavují útržkovité podrobnosti, které s nimi mají spojené: podprsenku promiskuitní Lux přehozenou přes krucifix, úchvatné vzezření sester na plese, dům, který pozorovali z opačné strany rozpálené, ospalé ulice, aniž by tušili, že v něm dochází k postupnému rozpadu rodiny, jenž vyvrcholí vyhasnutím několika životů. Román dosáhl kultovního věhlasu a dočkal se také filmové podoby v režii Sofie Coppolové.

Chcete si přečíst knihu?Sebevraždy panen ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jeffrey Eugenides. Číst Sebevraždy panen Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY