Chalupář to nevzdává

Chalupář to nevzdává - Miroslav Kala | Replicamaglie.com

... | Říká se, že do jedné řeky dvakrát nevstoupíš ... Hydrocefalus - luxor.cz ... . Natož potřetí. Jenže... Jenže chalupaření je vášeň, a kdo jí propadne, má to na doživotí.Lékař Miroslav Kala uzavírá třetím dílem svých povídek volnou trilogii o tom, jak jeho dosavadní život změnila chalupa. 146 videos Play all Popular Videos - Chalupáři Chalupáři - Topic Komici na jedničku - Jiří Voskovec a Jan Werich DVB T - Duration: 52:08. Václav Švehla 37,217 views Knihy zo série Ze život ... Chalupář to nevzdává - luxor.cz ... . Václav Švehla 37,217 views Knihy zo série Ze života chalupáře na Martinuse. Skvelý zákaznícky servis, zľavy a akcie. Tisíce príbehov. Jedno kníhkupectvo. Hodnocení produktu: 0%. Grada, 2014, Jan Žák, 120, české Autorem této knížky je jeden chalupář. Není to chalupář ledajaký, je to chalupář tělem i duší, pro svou chalupu žijící....

INFORMACE

AUTOR
Miroslav Kala
DIMENZE
7,35 MB
NÁZEV SOUBORU
Chalupář to nevzdává.pdf

POPIS

Říká se, že do jedné řeky dvakrát nevstoupíš. Natož potřetí. Jenže...Jenže chalupaření je vášeň, a kdo jí propadne, má to na doživotí. Lékař Miroslav Kala uzavírá třetím dílem svých povídek volnou trilogii o tom, jak jeho dosavadní život změnila chalupa. Už před lety se jeho víkendy a dovolené začaly ubírat úplně jiným směrem, učil se za pochodu profese, o nichž vůbec netušil, že by je kdy mohl zvládnout. O zahradě nemluvě.Autor naštěstí zůstal svým nově nabytým vášním věrný. Kromě chalupy a medicíny je to i psaní, a proto můžeme otevřít jeho třetí chalupářský deník.

Chcete si přečíst knihu?Chalupář to nevzdává ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Miroslav Kala. Číst Chalupář to nevzdává Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY