Microsoft SharePoint 2010: Praktický průvodce uživatele

Microsoft SharePoint 2010: Praktický průvodce uživatele - Ondřej Pasch | Replicamaglie.com

...ační a komunikační platformu SharePoint 2010, kterou využijete ke spolupráci a prezentaci, při výměně dokumentů, diskusích, vyplňování formulářů a řízení ... SharePoint 2010 « Microsoft SharePoint produkty & Technologie ... ... Všechny informace o produktu Microsoft SharePoint 2010 - Praktický průvodce uživatele, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Microsoft SharePoint 2010 - Praktický průvodce uživatele. Specifikace Microsoft SharePoint 2010 - Praktický průvodce uživatele Popis produktu Potřebujete ve firmě či v jakémkoli jiném společenství lidí umět navrhnout, nasadit a spravovat informační a komunikační platformu SharePoint 2010, kterou využijete ke spolupráci a prezentaci, při výměně dokumentů, diskusích ... kniha (manuál) Microsoft SharePoint 2010 - Praktický průvodce uživatele (Pasch Ondřej) Motto: Dobrá kniha (příručka) s příklady je vždy nejlepší manuál (uč ... Microsoft SharePoint 2010 | Albatrosmedia.sk ... ... kniha (manuál) Microsoft SharePoint 2010 - Praktický průvodce uživatele (Pasch Ondřej) Motto: Dobrá kniha (příručka) s příklady je vždy nejlepší manuál (učebnice). Kompletní specifikace produktu Microsoft SharePoint 2010 - Praktický průvodce uživatele, porovnání cen, hodnocení a recenze Microsoft SharePoint 2010 - Praktický průvodce uživatele Uživatelské hodnocení a recenze na Microsoft SharePoint 2010 - Praktický průvodce uživatele. Odkazy na odborné recenze. Kompletní informace k výběru. s SharePoint 2013. 1.2.1 Kniha Microsoft SharePoint 2010 Praktický průvodce uživatele - Ondřej Pash Autorem této publikace je výše zmiňovaný Ondřej Pasch, který se systémem SharePoint zabývá již od roku 2002. Tato publikace je asi jediná þesky psaná svého druhu. Obsahuje podrobný popis portálu SharePoint 2010. Ondřej Pasch. Microsoft SharePoint 2010. Praktický průvodce uživatele. Computer Press, a. s. Brno. 2011. Microsoft SharePoint 2010 Praktický průvodce uživatele ... Část I Nasazení systému SharePoint Server 2010 140 Ověřování na základě deklarací identity - jedná se o novou funkci systému . SharePoint Server 2010, která je postavená na technologii WIF (Windows Iden. tity Foundation). Používá identitu u...

INFORMACE

AUTOR
Ondřej Pasch
DIMENZE
7,77 MB
NÁZEV SOUBORU
Microsoft SharePoint 2010: Praktický průvodce uživatele.pdf

POPIS

Potřebujete ve firmě či v jakémkoli jiném společenství lidí umět navrhnout, nasadit a spravovat informační a komunikační platformu SharePoint 2010, kterou využijete ke spolupráci a prezentaci, při výměně dokumentů, diskusích, vyplňování formulářů a řízení procesů? Erudovaný autor s letitými zkušenostmi s implementací SharePointu v reálném prostředí poradí uživatelům, administrátorům i designérům, jak na to.

Chcete si přečíst knihu?Microsoft SharePoint 2010: Praktický průvodce uživatele ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ondřej Pasch. Číst Microsoft SharePoint 2010: Praktický průvodce uživatele Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY