Pexetrio Kids - Moje první anglická slov

Pexetrio Kids - Moje první anglická slov - - | Replicamaglie.com

... příslušné trojici. Hledáte PEXETRIO KIDS - Moje první anglická slovíčka od neuveden? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst ... Pexetrio Kids Moje první anglická slovíčka — Kniha.cz ... . 33 prodejen po celé ČR PEXETRIO KIDS - Moje první anglická slovíčka Vhodné od 5 let. Nový druh oblíbené stolní hry Pexetrio - KIDS. Tyto stolní hry jsou určeny pro menší děti a to už od 3 let. Kartičky této série stolní hry jsou větších rozměrů (7x7 cm) a jsou vyrobeny ze silného trvanlivého kartónu o tloušťce 2,5 mm. To zaručí, že i ... Pexetrio kids - Moje první anglická slovíčka Nový druh oblíbené stolní hry Pexetrio - KIDS. Tyto stolní hry jsou určeny pro ... Pexetrio | ♥ Ditipo.cz ... . To zaručí, že i ... Pexetrio kids - Moje první anglická slovíčka Nový druh oblíbené stolní hry Pexetrio - KIDS. Tyto stolní hry jsou určeny pro menší děti a to už od 3 let. Toto téma stolní hry Pexetrio naučí vaše děti znalosti základních anglických slovíček. Pexetrio Kids: Moje první anglická slovíčka je speciální edicí paměťové hry Pexetrio, která je uzpůsobena tak, že ji mohou hrát děti již od pěti let. Kartičky jsou větší, takže se dětem lépe uchopují a otáčejí. Toto téma stolní hry Pexetrio naučí vaše děti jejich první anglická slovíčka. Hra Pexetrio vychází ze známé paměťové hry pexeso. V této hře se místo dvojic ale hledají trojice, které k sobě patří. Navíc je každý obrázek z trojice jiný. Trojici však vždy spojuje stejný symbol a především stejné téma. Betexa Pexetrio Kids: Moje první anglická slovíčka (Karetní hry) Hodnocení produktu: 0%. Nový druh oblíbené stolní hry Pexetrio - KIDS. Tyto stolní hry jsou určeny pro menší děti a to už od 3 let. Ka...

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
3,5 MB
NÁZEV SOUBORU
Pexetrio Kids - Moje první anglická slov.pdf

POPIS

Pexetrio MOJE PRVNÍ ANGLICKÁ SLOVÍČKA je zábavná hra inspirovaná pexesem, která děti zároveň i vzdělává. Děti se naučí pojmenovat různé jednoduché předměty, lidi, zvířátka a situace a poznávat jejich ekvivalent v angličtině podle hesla „škola hrou“. Kromě toho, že si děti základní anglické pojmy zábavným způsobem, hra také napomáhá rozvíjet jejich logické myšlení a trénovat paměť hledáním trojice kartiček s obrázky. Tyto stolní hry jsou určeny pro menší děti a to už od 3 let. Kartičky této série stolní hry jsou větších rozměrů (7x7 cm) a jsou vyrobeny ze silného trvanlivého kartónu o tloušťce 2,5 mm. To zaručí, že i menší děti zvládnout kartičky jednoduše otáčet.

Chcete si přečíst knihu?Pexetrio Kids - Moje první anglická slov ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Pexetrio Kids - Moje první anglická slov Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY